Zimné športy

Lisa Vittozziová s glóbusom.
ne 18:59
Vittozziová zavŕšila parádny víkend ziskom prvého veľkého glóbusu v kariéreTalianska pretekárka zvíťazila v Canmore v pretekoch šprintu aj stíhačky.
ne 18:59
Reprezentantky Nórska na MS v curlingu žien 2024.
ne 17:15
Obhajkyne striebra si po úvodnom zaváhaní napravili chuť, tesne triumfovali nad ŠvédkamiPred začiatkom posledného endu bol stav nerozhodný 7:7.
ne 17:15
Stefan Rettenegger, Johannes Lamparter a Kristjan Ilves na stupienku víťazov v Trondheime.
ne 16:38
V záverečných pretekoch v Trondheime triumfoval Lamparter, celkový víťaz Riiber neštartovalLamparter bol po skokoch na druhom mieste.
ne 16:38
Harald Östberg Amundsen.
ne 16:19
Kläbo dosiahol 84. triumf vo Svetovom pohári, veľký glóbus však ukoristil jeho krajanKläbo na víťaza celkového hodnotenia stratil 54 bodov.
ne 16:19
Ruská krasokorčuliarka Kamila Valijevová.
ne 15:10
Od 13 rokov dostávala desiatky rôznych liekov. Zverejnili detaily o kauze ValijevovejOznámil to Športový arbitrážny súd (CAS).
ne 15:10
Nórsky lyžiar Timon Haugan sa raduje v cieli so svojím tímom po víťazstve v slalome na finálovom podujatí Svetového pohára v rakúskom Saalbachu
ne 14:34
Dočkal sa v 27 rokoch. Nór Haugan triumfoval prvýkrát v kariéreVíťaz malého glóbusu za slalom Manuel Feller bol štvrtý.
ne 14:34
Americká reprezentantka v behu na lyžiach Jessica Digginsová.
ne 14:14
Digginsová oslavuje zisk veľkého glóbusu, potvrdila ho víťazstvom vo FaluneDigginsová dosiahla šiesty triumf v sezóne.
ne 14:14
Stefan Kraft.
ne 13:57
Triumf spečatil na mamuťom mostíku. Kraft získal tretí veľký glóbus v kariéreJe to fantázia, reagoval Rakúšan.
ne 13:57
Lara Gutová-Behramiová získala malý glóbus za obrovský slalom
Nikola Baďováne 13:35
Dlho som nebola tak nervózna, reagovala Gutová-Behramiová po úspešných pretekochBrignoneová urobila maximum, ale na malý glóbus to nestačilo.
Lara Gutová Behramiová
ne 12:49
Všetko mala pod kontrolou. Gutová-Behramiová získala veľký aj malý glóbusPosledný obrovský slalom sezóny suverénne vyhrala Federica Brignoneová.