Štatút súťaže Valentín 2016

Zľavy · Štatút súťaže Valentín 2016

Pravidlá valentínskej súťaže zlavy.sme.sk

 

Valentínska súťaž zlavy.sme.sk | 2016

Usporiadateľom súťaže je spoločnosť Petit Press, a. s., Lazaretská 12, 814 64 Bratislava, IČO: 35790253, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd.: Sa, vl. č.: 2471. Súťaž sa spravuje výlučne týmito pravidlami:

 

1. Podmienky súťaže

Valentínska súťaž zlavy.sme.sk je súťaž určená všetkým fyzickým osobám, ktoré na facebookovej stránke projektu zlavy.sme.sk pod príspevok informujúci o prebiehajúcej súťaži napíšu názov knihy, ktorú by si v prípade výhry vybrali. Vyberať si môžu z týchto kníh:

Pán Mercedes, 
Kuchárka – recepty od diplomatov, 
Dlhé tiene Karibiku, 
Bridget Jones, 
Dôstojník a špión. 

Čitateľ sa okomentovaním príspevku stáva súťažiacim.

 

2. Trvanie súťaže

Súťaž trvá od 1.2.2016 - 14.2.2016

 

3. Výhry

Výhry pre vyžrebovaných výhercov:

5 x kniha z vyššie spomenutého zoznamu

Výhercom vecných cien sa pomocou facebooku odošlú pokyny na doplnenie doručovacej adresy, na ktorú bude výhra odoslaná.

 

4. Žrebovanie

Do žrebovania budú zaradené všetky komentáre pod príspevkom o spustení súťaže uverejnené najneskôr do 14.2.2016 12:00.

Žrebovanie výhercov sa uskutoční v sídle usporiadateľa dňa 14. 2. 2016 za účasti dvoch zvolených zástupcov zo zamestnancov usporiadateľa. Výhercovia budú kontaktovaní pomocou facebooku a budú im poskytnuté pokyny potrebné k prebratiu výhry.

 

5. Vyhodnotenie hry

Mená výhercov budú uverejnené na facebookovej stránke zlavy.sme.sk 14.2.2016.

 

6. Spracovanie osobných údajov

Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva jej usporiadateľovi v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov za účelom marketingovej komunikácie a na potreby tejto súťaže. Súhlas môže súťažiaci kedykoľvek odvolať formou listu zaslaného na adresu usporiadateľa.

 

7. Všeobecné ustanovenia

Účasť zamestnancov a osôb v pracovnom pomere s usporiadateľom súťaže a zamestnancov firiem spolupracujúcich na realizácii tejto súťaže sa zakazuje.

Usporiadateľ nezodpovedá za žiadnu škodu alebo za iné nároky súťažiacich v súvislosti s nesprávne poskytnutými, resp. nepresnými údajmi od súťažiacich, ako aj v súvislosti s neprevzatím výhry. Výhry neprevzaté do 60 dní od uzávierky súťaže prepadajú v prospech usporiadateľa súťaže. Výhercovia nesú všetky riziká a záväzky súvisiace s výhrou a jej používaním a sú zodpovední za splnenie svojich daňových povinností spojených s výhrou v zmysle platnej slovenskej legislatívy.

Akékoľvek vymáhanie výhier súdnou cestou je vopred vylúčené.

Súťažiaci odoslaním príbehu v rámci tejto súťaže automaticky udeľuje usporiadateľovi súťaže súhlas na uverejnenie príbehu tak, ako bol odoslaný, pričom usporiadateľ má právo štylisticky príbeh upraviť bez zmeny obsahového významu.

Súťažiaci zapojením sa do súťaže dáva usporiadateľovi v prípade výhry súhlas na uverejnenie mena a priezviska, na vyhotovenie a uverejnenie podobizne, zvukového alebo obrazového záznamu primeraným spôsobom vo verejných oznamovacích prostriedkoch v súvislosti so súťažou. 

Čítajte viac:  facebook

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály