Ski Centrum Kálnica

916 37 Kalnica Ski Centrum Kálnica nie je len také obyčajné stredisko.… viac
  • 916 37 Kalnica


Ski Centrum Kálnica nie je len také obyčajné stredisko. Lyžovať môžte až do polnoci a víkendy sú tu nabité akciami, ktoré sprevádza živá hudba, psie záprahy a rôzne súťaže pre deti. Stredisko Ski Centrum Kálnica sa nachádza iba 5 km od diaľnice D1, pred hradom Beckov na zjazde z diaľnice do Nového Mesta nad Váhom ale opačným smerom na obec Rakoľuby. Z Bratislavy je to necelých 100km po diaľnici a do spádovej oblasti patria mestá Senec, Trnava, Sereď, Galanta, Hlohovec, Nitra, Piešťany, Myjava, Stará Turá, Trenčín, Dubnica, Bánovce n./B., Topoľčany a ich okolie. Dostupnosťou do 1 hod. sa stredisko zaraďuje medzi prímestské typy lyžiarskych stredísk a lyžovať môžete každý deň v týždni s lístkom už aj od 1 alebo 2 hodín.  Po práci a po škole na vás čaká špecialita - večerné a super nočné lyžovanie. Možnosť lyžovať každý deň od 17:00 do 21:00 a štvrtok až sobota od 22:00 do 00:00, je iba v Kálnici. Požičovňa lyžiarskych potrieb, servis, lyžiarska škola, štýlový bufet s múzeom lyžovania, parkovisko rovno pod svahom pre viac ako 250 áut. Každý piatok a víkend kone, psie záprahy, rôzne typy súťaží, inštruktori tanca, živá muzika a netradičná prevádzková doba na vás čaká v Ski Centre Kálnica. 

Je nám to ľúto, ale momentálne nemáme žiadnu ponuku, vyhovujúcu vybraným kritériám. Skúste zmeniť Váš výber, alebo nám napíšte Vaše požiadavky na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály