Rodinné pobyty - ako stráviť?

Zľavy · Rodinné pobyty - ako stráviť?

Rodinné pobyty - ako stráviť?

Pobaľte celú rodinu a doprajte si dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Vybláznite sa v termálnych aquaparkoch s desiatkami atrakcií, vydajte sa po stopách slovenských tradícií v historických regiónoch, alebo jednoducho strávte deň aktívne so športom. Ručíme za to, že každý jeden člen si rodinný pobyt vynachváli.  


(zdroj: pixbay.com)

Vodný svet pre celú rodinu

Naša krajina je bohatá na termálne pramene a tak takmer v každom regióne nájdete vodný park. Aquaparky sú vybavené množstvom vodných atrakcií, wellness procedúr a sú tak zdrojom zábavy nielen pre našich najmenších, ale pre celú rodinu. Ako sa však rozhodnúť pre ten správny vodný svet, ktorý naplno zabaví všetkých členov vašej posádky? 

Naším najväčším aquaparkom je Tatralandia na Liptove. Samotný aquapark je vybavený 14 bazénmi so slanou, termálnou a čistou vodou. V areáli nájdete až 26 tobogánov, alebo si môžete zasurfovať na umelých vlnách. Tatralandia ponúka plnú výbavu služieb a myslí na všetkých. Nájdete tu detský kútik pre tých najmenších. Pre náročnejších je k dispozícií novo otvorená VIP relax izba. Mimo vodných aktivít môžete navštíviť bowling, wellness centrum alebo vyskúšať nekonečné možnosti občerstvenia. 

Aquacity Poprad má v ponuke 13 termálnych bazénov a až 350 vodných atrakcií. Dospelí môžu zrelaxovať v najväčšom dvojpodlažnom wellness centre a dopriať si spa procedúry v znamení ohňa a vody s výberom unikátnych saun.


(zdroj: pixbay.com)

Aktívna rodinná dovolenka v lone prírody

Slovensko sa môže patrične pýšiť množstvom prírodných krás. Na našom sa území sa nachádza až 9 národných parkov a 14 chránených krajinných oblastí, ktoré ponúkajú to najkrajšie zo slovenskej prírody. 

Najstarší Tatranský národný park je domovom nášho najvyššieho vrcholu Gerlachovského štítu. Príroda Západných, Belianskych a Vysokých Tatier je bohatá na plesá, jaskyne a vodopády. Najznámejšie z nich sú Štrbské pleso, Belianska či Demänovská jaskyňa, ktoré  by mali byť povinnou návštevou pre každého Slováka. Vysoké Tatry nesú titul najmenších veľhôr vo svete, sú perfektnou voľbou ako pre letnú turistiku tak aj zimnú lyžovačku. Strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso sú vybavené kvalitnými cyklostezkami, náučnými chodníkmi a a prvotriednymi zjazdovými traťami. Nemôžu chýbať možnosti kvalitného ubytovania a stravovacích zariadení. 

Národný park Malá Fatra je jednou z najnavštevovanejších chránených oblastí. Unikátny členitý povrch a bohatá fauna a flóra vytvárajú tie najlepšie podmienky pre turistiku. Okrem iného tu nájdete regióny bohaté na skutočné slovenské tradície a tú najlepšiu kuchyňu. Známe hrebene Veľkého Kriváňa či Veľkého Rozsutca s nezabudnuteľnými výhľadmi sú turistickým rajom. Jedným z najatraktívnejších chodníkov sú Jánošíkove diery, ktorú sú dostupné cez dobrodružnú sieť rebríkov a lávok ponad kaňony a vodopády. Zájdite si do prírodnej sprchy pod Šútovský vodopád - najvyšší v Malej Fatre, alebo vylezte na Belské skaly. 


(zdroj: pixbay.com)

Spoznajte slovenské tradície a históriu

Slovensko sa môže pýšiť mnohými mestami s bohatou históriou, kultúrnymi pamiatkami a tradíciami. Návšteva historických regiónov je tým najlepším spôsobom ako nazrieť do dejín miest, ktoré boli svedkami tých najvýznamnejších udalostí v slovenských dejinách.

Banská Štiavnica je jednoznačne jedným z najkrajších slovenských miest. História ťažby zlata sa tiahne až do doby bronzovej. Centru mesta dominuje Námestie Svätej Trojice s barokovým súsoším z 18. storočia. Medzi turistami je populárna kalvária s barokovým kostolom, a tiež Starý a Nový zámok. Mesto je zaradené do Svetového dedičstva UNESCO.  Banská Štiavnica vďaka svojej polohe slúži ako východiskový bod na ďalšie výlety do okolia. 

Strávte deň športovo

Športové aktivity sa medzi našincami tešia čoraz väčšej popularite. Z času na čas si zašportovať nie je len zdraviu prospešné, ale aj maximálne zábavné. Rodiny s deťmi majú na výber celú radu možností. Prenajmite si tenisový kurt, alebo sa vyberte na splav rieky na raftoch. Ak vás láka viac dobrodružstva, čo tak vyskúšať zážitkový let, či jazdu na segwayoch? Nielen vaše deti budú na takéto zážitky ešte dlho spomínať. 

Jeden z najväčších slovenských zábavných areálov s vonkajšími športovými aktivitami nájdete v Čuňove pri Bratislave. Action park má pre vás pripravené lanové centrum, painball ihrisko, strelnicu, bungee trampolínu a množstvo ďalších jedinečných dobrodružných aktivít.

 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály