Prečo ísť na plavbu loďou

Zľavy · Prečo ísť na plavbu loďou

Prečo ísť na plavbu loďou? Týchto 9 dôvodov vás presvedčí

Či už je to zaoceánska plavba alebo objavovanie ostrovov Stredozemného mora, jedno je isté. Plavba loďou nie je len pre starších alebo rodiny s deťmi, ale užijú si ju aj cestovatelia s batohom na chrbte.


(zdroj: pixbay.com)

1. Digitálny detox

Verte nám, že odpojiť sa na pár dní od internetu a sociálnych sietí padne viac než vhod.  Niektoré lode majú v pobytových balíčkoch len obmedzený počet dát denne, takže rodinu o nových zážitkoch určite budete môcť informovať. Namiesto unikajúcich myšlienok smerom k mailovej schránke či správam na sociálnych sieťach, si naplno užijete nové miesta, v ktorých počas plavby zakotvíte, a načerpáte čerstvú energiu.

 

2. Spoznáte nové krajiny

Počas týždňovej plavby loď zväčša kotví v niekoľkých štátoch, ktoré by ste museli navštíviť samostatne a zaplatili by ste viac. Ak zvyknete tráviť dovolenku pobytom pri mori, plavba môže byť príjemná alternatíva, ako spoznať za porovnateľnú cenu oveľa viac. Sami by ste možno neplánovali navštíviť niektoré krajiny, no tým, že sú zahrnuté v programe objavíte prekvapivo krásne miesto.


(zdroj: pixbay.com)

3. Cez deň spoznávate, počas spánku sa presúvate

Program plavby je pripravený tak, aby ste si vychutnali čo najviac krásnych výhľadov a miest počas dňa, preto sú dlhšie presuny medzi jednotlivými destináciami zabezpečené v noci.

Žiadné príšerné niekoľkohodinové presuny autom za teplom a morom. Počas plavby je o všetko postarané a ráno sa zobudíte na novom mieste čerství a oddýchnutí.

 

4. Neobmedzené stravovacie možnosti

Špičkové steaky, vegetariánske jedlo z rôznych kútov sveta, čerstvé ovocie, dezerty, že sa cítite prejedení už len pri očnom kontakte s jedlom - gastronomické hody pre všetkych v neobmedzenom množstve. A to všetko zahrnuté v cene plavby. Nemusíte sa starať o to, čo budete obedovať, večerať, do akej reštaurácie sa vyberiete. O všetko je postarané a k dispozícii kedykoľvek pocítite hlad.


(zdroj: pixbay.com)

5. Nebudete mať čas nudiť sa

Výletné lode myslia na všetkých, preto okrem samotného spoznávania destinácii z itinerára plavby si voľný čas na lodi môžete skrátiť obľúbenými aktivitami. Rodinná zábava, umelecké predstavenia, premietanie filmov, kúpele, kasíno, kluby, cvičenie jógy, posilňovňa a veľa ďalších aktivít, vďaka ktorým si plavbu spestríte programom, aký vám práve vyhovuje.

 

6. Nekonečné výhľady na oceán

Bohužiaľ, Slovensko nesusedí s morom, preto si dosýta z paluby vychutnajte nádherné výhľady, farebné západy Slnka, ktoré hrajú mnohými farbami odrážajúcimi sa na hladine mora. Pohľad na oceán a loď, ktorá si razí cestu vlnami vie byť veľmi upokojujúci.


(zdroj: pixbay.com)

7. Užite si čas s priateľmi alebo rodinou

Kedy sa vám podarí stráviť niekoľko bezstarostných dní s rodinou či priateľmi, bez stresu z plánovania či zabezpečovania rôznych vecí? Plavba je skvelá príležitosť užiť si dosýta spoločné chvíle, zabaviť sa, a pritom mať množstvo možností, keď zatúžite po vlastnom programe.

 

8. Vynikajúci pomer ceny voči kvalite

Okrem zážitku na nezaplatenie, plavba je skvelá možnosť ako za prijateľnú cenu spoznať viacero krajín naraz, spolu s výborným jedlom a špičkovým servisom. Za svoje peniaze dostanete rozhodne dostanete veľa muziky. Keby máte podobnú cestu naplánovať sami, spolu s aktivitami a jedlom, nielenže strávite množstvo času plánovaním, ale svoj rozpočet budete musieť podstatne navýšiť.


(zdroj: pixbay.com)

9. Nové priateľstvá po celom svete

Jednoduchšie to už ani nejde. Ak ste otvorení spoznávaniu nových ľudí a dohovoríte sa cudzím jazykom, môžete nadviazať nové cezhraničné priateľstvá, ktoré vám možno neskôr otvoria dvere k spoznávaniu ďalších krajín.


Tradičná dovolenka pri mori je príjemný spôsob oddychu, no plavba výletnou loďou môže byť zaujímavým spetrením a doplnením cestovateľských zážitkov.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály