Pravidlá súťaže

Zľavy · Pravidlá súťaže

Pravidlá súťaže: Veľká vianočná súťaž!
 

Súťaž trvá v období od 24.11.2015 – 24.12.2015.

Usporiadateľom súťaže je spoločnosť Petit Press, a.s., Lazaretská 12, 811 08 Bratislava, IČO: 35790253, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd.: Sa, vl.č.: 2471. Súťaž sa spravuje výlučne týmito pravidlami:

 

 1. Popis súťaže

Veľká vianočná súťaž!

Je súťaž určená všetkým návštevníkom zlavy.sme.sk, ktorí počas trvania súťaže uskutočnia aspoň jeden nákup prostredníctvom portálu zlavy.sme.sk a zaregistrujú svoj e – mail na odber informácií o najnovších zľavách. Do súťaže sa môžu zapojiť aj už registrovaní návštevníci, ktorí musia byť v čase nákupu prihlásení.

 

 2. Denné výhry

Denné výhry sa žrebujú každý deň počas trvania súťaže o 12:00 h. Do denného žrebovania sú, počas trvania súťaže, zaradené všetky nákupy uskutočnené prihláseným používateľom  za predchádzajúci deň. Deň 22.12.2015 je posledným dňom, v ktorom možno uskutočniť nákup zaradený do denného žrebovania, ktoré sa uskutoční 23.12.2015. Jeden návštevník môže uskutočniť neobmedzené množstvo nákupov, pričom do žrebovania je zaradený každý nákup.

Dennou výhrou je jeden nákup (zľava/ kupón) z ponuky zlavy.sme.sk v hodnote do 50 €, pričom vybraný kupón sa musí dať zaplatiť kartou a zľava musí byť (v čase odoslania e-mailu výhercom usporiadateľovi) aktívna aspoň nasledujúcich 12 hodín.

Mená výhercov (registračné e-mailové adresy) sa uverejňujú na facebooku a stránke www.zlavy.sme.sk/sutaz . Výherca bude zároveň informovaný o výhre e-mailom zaslaným povereným zamestnancom organizátora súťaže.

Výherca na základe informačného e-mailu zašle usporiadateľovi kontaktné údaje, potrebné pre uplatnenie nároku na výhru. Nárok na výhru zaniká, ak výherca nezareaguje na informačný e-mail do troch pracovných dní alebo pri registrácii do používateľského účtu uviedol neexistujúci e-mail.

Pravidlá súťaže nedovoľujú vybrať si výhru, ktorá prevyšuje hodnotu 50€, a taktiež vybrať si viacero kupónov resp. kombinácie rôznych ponúk.

 

3. Hlavné výhry

Hlavné výhry sa žrebujú 24.12.2015 o 12:00 h.

Do žrebovania sú zaradené všetky nákupy uskutočnené počas trvania súťaže (od 24.11.2015 do 23.12.2015 vrátane), ktoré spĺňali podmienky na zaradenie do žrebovania o denné výhry. Teda nákup zrealizoval prihlásený používateľ. 

Hlavnými výhrami sú

1 x  4 dňový letecký zájazd do Ríma s ubytovaním a raňajkami od CK DAKA
1 x 100 €  poukážka do reštaurácie Fou Zoo v Bratislave
1 x bezvreckový ručný vysávač

Organizátor súťaže dohodne s výhercom podmienky odovzdania výhry. Termín zájazdu bude dohodnutý v súčinnosti s CK DAKA v závislosti od voľných kapacít.

 

 4. Všeobecné ustanovenia

Výhry neprebraté do 30 dní od uzávierky súťaže prepadajú v prospech usporiadateľa súťaže.

Účasť zamestnancov a osôb v pracovnom pomere s organizátorom súťaže a zamestnancov firiem spolupracujúcich na realizácii tejto súťaže sa zakazuje.

Zapojením sa do súťaže, súťažiaci dáva až do odvolania, najmenej však do odovzdania všetkých výhier výhercom, vydavateľstvu - usporiadateľovi súhlas na spracovanie poskytnutých osobných údajov (mena a priezviska, e-mailovej adresy a v prípade výhercov hlavných výhier aj poštovej adresy) a súhlasí s ich použitím na účely účasti v súťaži a na marketingové účely spoločnosti za účelom poštovej, telefonickej či elektronickej komunikácie a zasielanie aktuálnych ponúk vydavateľstva. 

Súťažiaci zapojením sa do súťaže dáva organizátorovi súťaže, pre prípad výhry, súhlas na uverejnenie mena a priezviska, na vyhotovenie a uverejnenie podobizne, zvukového alebo obrazového záznamu primeraným spôsobom vo verejných oznamovacích prostriedkoch v súvislosti so súťažou.

Na nakladanie s osobnými údajmi súťažiacich sa ďalej vzťahujú VOP

Výhry budú výhercom odovzdané po overení splnenia všetkých náležitostí a podmienok súťaže.

Výhercovia nesú všetky riziká a záväzky súvisiace s výhrou a jej užívaním a sú zodpovední za splnenie svojich daňových povinností spojených s výhrou v zmysle platnej slovenskej legislatívy.

Akékoľvek vymáhanie výhier súdnou cestou je vopred vylúčené.

Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo v prípade nepredvídaných skutočností (neoprávneným zásahom do súťaže a pod.) upraviť pravidlá a podmienky súťaže vrátane doby jej trvania, resp. súťaž ukončiť. O postupe bude informovať všetkých súťažiacich prostredníctvom stránky www.zlavy.sme.sk

 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály | Odvolanie súhlasov