leto

Kontakty

Pripojte sa k nám aj na Facebooku. Je nás už viac ako 23 tisíc :) Zlavy.sme.sk na Facebooku

Každý pracovný deň od 9:00-16:00 (obedová prestávka 11:30 - 13:00) sme vám k dispozícií na nižšie uvedených kontaktoch.

Uvedené kontakty sú kontakty na zľavový agregátor Zľavy SME, nie na konkrétne zľavové portály. 

Pre zákazníkov:

Zákaznícka podpora
+421 918 979 084
info@zlavy.sme.sk

Pre firmy a partnerov:

Michal Choleva
produktový manažér
michal.choleva@petitpress.sk

O nás

Agregátor zliav, zlavy.sme.sk, je najväčší agregátor zliav na Slovensku! Zhromažďuje všetky zľavy zo 40 najväčších zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk,  ZaMenej.sk, Morezliav.sk, CenyNaDne.sk, Primazlavy.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Na jednom mieste tak nájdete všetky zľavové kupóny a nemusíte strácať čas surfovaním po všetkých zľavových portáloch. Denne Vám prinášame viac ako 9 000 výhodných ponúk, ktoré sú prehľadne rozdelené v 150 kategóriách a podkategóriách, ako napríklad Pobyty, Jedlo, Krása, Relax, Tovar a iné.

Našu ponuku sme rozšírili aj o výpredaje známych značiek a obchodov. Chýba Vám u nás ten Váš výpredaj? Neváhajte a kontaktujte nás na info@zlavy.sme.sk a budeme ho zobrazovať státisícom ľudí.

Našou úlohou je prinášať Vám len tie najlepšie ponuky, a pomôcť Vám zorientovať sa vo svete zľavových portálov. 

Po registrácii do nášho newslettera môžte dokonca zľavy sledovať systematicky a neujde Vám tak žiadna z nich, a nemusíte sa registrovať na každom zľavovom portáli zvlášť. Stačí zadať e-mail v hornej časti stránky a vybrať si to, čo Vás zaujíma.

 

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

1. Sme jednotka na trhu od roku 2011

Zlavy.sme.sk sú stabilným partnerom zľavových portálov od januára 2011. Doteraz sme sprostredkovali viac ako 700 000 nákupov a tento počet zvyšujeme o niekoľko stoviek ďalších výhodných nákupov každý deň.

2. Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera, ktorý tu bude aj zajtra. Nie sme žiadna garážová firma, sme zakladateľom a súčasťou obchodnej platformy DealStream.sk

3. Poskytujeme zákaznícku podporu

Každý pracovný deň od 09:00 - 16:00 je vám k dipozícii naša Miška, ktorá vám ochotne poradí a pomôže pri riešení rôznych situácií, s ktorými sa stretnete.

4. Získali sme ocenenie Slovak Superbrands 2014

Titul Superbrands môžu získať značky, ktoré majú vo svojej oblasti výbornú povesť, a ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami.
Aj vďaka vám sme tento titul mohli získať, ďakujeme!