TEREZIA COMPANY s. r. o.

Naša rodinná firma TEREZIA COMPANY sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou… viac

Naša rodinná firma TEREZIA COMPANY sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou vlastných produktov zo zdraviu prospešných húb a rastlín pre spokojnosť zákazníkov už vyše 20 rokov. Našou základnou filozofiou je, aby sa naše produkty dostali ku každému v čo najprirodzenejšej a najčistejšej podobe. Pretoneobsahujú prídavné látky a prímesi, ktoré neprinášajú ľudskému organizmu úžitok. Pri výrobe používame striktne len celé huby (hliva ustricovitá, korálovec ježatý, húževnatec jedlý, hnojník obyčajný, lesklokôrovka obyčajná), nielen extrakty a to z dôvodu, že huby, ktoré spracúvame majú v sebe množstvo aktívnych látok, ktoré sa snažíme využiť čo komplexnejšie. Naše výrobky sa líšia predovšetkým čistotou spracovania a certifikovanou výrobou.

Je nám to ľúto, ale momentálne nemáme žiadnu ponuku, vyhovujúcu vybraným kritériám. Skúste zmeniť Váš výber, alebo nám napíšte Vaše požiadavky na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály