SIKO KÚPEĽNE a.s.

V predajniach Siko Kúpeľne sa stretnete s prefesionálnou obsluhou, ktorá vám… viac

V predajniach Siko Kúpeľne sa stretnete s prefesionálnou obsluhou, ktorá vám odborne poradí s výberom vhodného kúpeľňového vybavenia. Siko Kúpeľne sa starajú, aby zamestnanci prostredníctvom školení organizovaných v spolupráci s dodávateľmi získavali odborné a aktuálne informácie. Pracovníci Siko Kúpeľne, zaoberajúci sa výberom najnovších dizojnov pre domáci trh, pravidelne navštevujú svetové veľtrhy, napr. najvýznamnejší európsky veľtrh v talianskej Bologni, zameraný na keramické obklady, ale i tému "kúpeľňa" všeobecne, či veľtrh ISH vo Frankfurte, Cevisame vo Valencii atď.

Je nám to ľúto, ale momentálne nemáme žiadnu ponuku, vyhovujúcu vybraným kritériám. Skúste zmeniť Váš výber, alebo nám napíšte Vaše požiadavky na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály