ProSenior Group s.r.o.

Naším cieľom je poskytnúť na e-shope www.proseniorshop.sme.sk všetko,… viac

Naším cieľom je poskytnúť na e-shope www.proseniorshop.sme.sk všetko, čo pomáha skvalitniť život seniorom a ich najbližších.

Dlhé roky sa intenzívne zaoberáme potrebami seniorov a ľudí so špeciálnymi potrebami súvisiacimi s problémami sluchu, zraku či zhoršenou mobilitou. Vďaka tomu prinášame ponuku dôkladne vyberaných špičkových produktov, pokrývajúcich potreby starších a ľudí so špecifickými zdravotnými problémami. Nájdete u nás aj užitočné darčeky pre seniorov!

Je nám to ľúto, ale momentálne nemáme žiadnu ponuku, vyhovujúcu vybraným kritériám. Skúste zmeniť Váš výber, alebo nám napíšte Vaše požiadavky na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály