Mirakl, a.s.

Zakladáme si na princípoch férového jednania, tímovosti, spolupráce i osobnej… viac

Zakladáme si na princípoch férového jednania, tímovosti, spolupráce i osobnej zodpovednosti každého jednotlivca. Snažíme sa našich zamestnancov viesť k samostatnému konaniu a vystupovaniu, k prevzatiu zodpovednosti za výsledky, podporujeme aktivitu, dobrý úsudok a iniciatívu každého z nás. Dávame priestor názorom našich zamestnancov, ich podnety a návrhy na zlepšenie vítame a zaoberáme sa s nimi. Zakladáme si na otvorenej komunikácii medzi vedením spoločnosti a zamestnancami či už v centrále alebo v lekárňach, opakovane si potvrdzujeme, že je obojstranne prínosná pre dobré fungovanie spoločnosti. Budujte s nami aj Vy slobodnú a otvorenú firemnú kultúru!

Je nám to ľúto, ale momentálne nemáme žiadnu ponuku, vyhovujúcu vybraným kritériám. Skúste zmeniť Váš výber, alebo nám napíšte Vaše požiadavky na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály