BioCare s. r. o.

Hlavným oborom podnikania je distribúcia a internetový predaj výlučne prírodných… viac

Hlavným oborom podnikania je distribúcia a internetový predaj výlučne prírodných potravinových doplnkov, bio doplnkov výživy a kozmetiky na celom území Slovenska (vyše 1000 produktov v ponuke, z toho viac ako 90% tovaru máme skladom). Produkty, ktoré sú distribuované vo väčšine štátov EU, sú vyrábané výhradne z prírodných surovín. Metódy výroby sa opierajú o informácie zo svetových lekárskych a biochemických databáz a o skúsenosti vlastného výskumu. Podnety sú čerpané tiež podľa potreby a požiadaviek zákazníkov. BioCare distribuuje a predáva vybrané produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy obyvateľov strednej Európy a tento výber je vždy konzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. V súčasnej dobe spolupracujeme s vyše 10-tisíc spolupracovníkmi a 27 distribučnými centrami, ktoré sú rozmiestnené v jednotlivých regiónoch Slovenskej a Českej republiky. Do spolupráce je zapojených takmer 2 000 lekárov z oboch republík, ktorí sú organizovaní v tzv. Lekárskom grémiu. Vďaka tejto spolupráci vám môžeme ponúknuť okrem špičkových produktov prezdravie aj odbornú lekársku poradenskú činnosť a množstvo odbornýh článkov.
 

Je nám to ľúto, ale momentálne nemáme žiadnu ponuku, vyhovujúcu vybraným kritériám. Skúste zmeniť Váš výber, alebo nám napíšte Vaše požiadavky na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály