Často kladené otázky

Zľavy · Často kladené otázky

1. Po zaplatení mi neprišiel kupón na e-mail, čo mám robiť?

Väčšina portálov umožňuje uskutočniť platbu rôznymi spôsobmi. Prevod finančných prostriedkov je pri každom spôsobe platby iný. Spravidla by ste však aj pri bankovom prevode, platbe kartou či cez platobnú bránu mali kupón obdržať maximálne do 48hodín. Výnimkou môžu byť platby počas sviatkov a dní pracovného pokoja. V prípade ak Vám však kupón na zadanú emailovú adresu nepríde ani počas druhého pracovného dňa,  kontaktujte prosím priamo zľavový portál, cez ktorý ste si kupón objednávali.

Pri platbe prevodom, prosím, starostlivo dbajte na správne vyplnenie variabilného symbolu. Iba v tom prípade môže zľavový portál správne spárovať prijatú úhradu s Vašou objednávkou, a odoslať Vám kupón.

2. Môžem kupón vrátiť?

Podľa nášho platného zákona, má každý zakazník právo vrátiť nevyužitý kupón do 7 dní od zakúpenia, bez udania dôvodu. Vtedy je potrebné kontaktovať priamo zľavový portál, cez ktorý ste si kupón objednali.

3. Je nakupovanie cez zľavové portály bezpečné?

V dnešnej dobe je nakupovanie cez zľavové portály bezpečné. V každom prípade odporúčame nakupovať iba cez overené zľavové portály a pozorne dodržiavať bezpečnostné pokyny Vašej banky.

Zľavové portály zapojené do zlavy.sme.sk prešli starostlivým výberom a zdĺhavým overovaním. Každý deň dbáme na to, aby sme Vám prinášali ponuky iba z bezpečných zľavových portálov.

V prípade komplikácií so zľavovým portálom, nás prosím kontaktujte na info@zlavy.sme.sk. Naše zákaznícke oddelenie urobí všetko pre to, aby sme Vám pomohli situáciu vyriešiť.

4. Prečo dostávam newsletter s ponukami zo zlavy.sme.sk?

K tomu, aby sme Vám mohli posielať newsletter, potrebujeme Vašu emailovú adresu a Váš súhlas. To znamená, že používateľov zlavy.sme.sk nikdy nespamujeme. Používateľ zlavy.sme.sk má právo odhlásiť sa z odoberania newsletteru kedykoľvek a bez udania dôvodu, a to buď po príhlásení sa do svojho účtu, alebo cez odkaz v samotnom newsletteri.

5. Čo je to Slovenská asociácia zľavových portálov- SAPKN?

SAPKN je občianským združením, ktorého členovia sú zľavové portály, ponúkajúce svojim zákazníkom kvalitné a beproblémové služby na základe vzájomnej spolupráce a kontroly, ktorá vedie k bezpečnejším nákupom zákazníka. Viac info o sapkn: http://www.sapkn.sk/

Pokiaľ máte akékoľvek otázky týkajúce sa zliav a zľavových portálov, kontaktujte nás na info@zlavy.sme.sk

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály | Odvolanie súhlasov