Ak máte pocit, že ste pričasto chorí alebo sa ochorenie opakovane vracia, vydezinfikujte svoj byt alebo dom.

Svoje o tom vedia rodičia škôlkárov a mladších školákov, rôzne ochorenia sa šíria najľahšie práve v detských kolektívoch. Najčastejšie sa opakujú nákazy dýchacích ciest ako nádcha, viróza alebo chrípka, ale aj rôzne črevné infekčné ochorenia spojené s hnačkou a s vracaním. Od detí ľahko ochorejú aj dospelí. Nákaza tak koluje medzi členmi domácnosti alebo sa po pár týždňoch znova vráti. Obyčajné upratovanie v takejto situácii nestačí, lebo choroboplodné zárodky zostávajú uchytené na povrchu nábytku, na kobercoch a na hračkách. Riešením je technológia, ktorá je v západnej európe veľmi obľúbená pre svoje preukázané vedecké výsledky. Ozón je plyn, ktorý sa vytvára špeciálnym zariadením tzv.generátorom ozónu. Ten sa do priestoru vháňa počas jednej hodiny a práve v tomto čase prebieha samotná dezinfekcia. Ozón je veľmi reaktívny plyn a je 100x účinnejší ako chlór. Plyn sa dostane do každej špáry, za kuchynskú linku aj do kobercov. Výsledkom je komplexná a celopriestorová dezinekcia interiéru. Vedľajší efekt je aj dezodorácia tzn. že po takejto dezinfekcii je v priestore čistý vzduch a napr. veci, ktoré sú zatuchnuté od fajčenia majú opäť svoju prirodzenú vôňu. 

Ozón sa bežne používa v zdravotníctve alebo na miestach s veľkým pohybom ľudí. Zľavnený kupón na dezinfekciu platí aj pre majiteľov reštaurácií, barov a fitnesscentier, ktorý chcú posunúť štandard v hygiene svojej prevádzky. Doprajte tak zákazníkom viac a získajte náskok pred konkurenciou. 

Viac detailných informácií nájdete aj na našej stránke www.zdravebyvanie.eu

Niečo o technológii:

Naše zariadenia generujú ozón silným UV žiarením v zariadení a súčasne sa využíva toto silné UV žiarenie aj ako germicídne. Germicídne žiarenie účinne likviduje nebezpečné baktérie, vírusy, plesne rozptýlene vo vzduchu, ktorý prúdi cez zariadenie.  Silné UV žiarenie súčasne generuje ozón vysokej koncentrácie, ktorý účinne dezinfikuje celý priestor kde sa nachádza. Naše generátory ozónu sú profesionálne zariadenia určené na dlhodobú prevádzku a dosahujú produkciu ozónu až 70000mg/hod. a prietok vzduchu až 380m3/hod (zariadenie prečerpá vzduch zo 100m2 bytu za hodinu!). Sú riadené mikroprocesorom čo zaručuje perfektný výsledok.


 
Ozón rozkladá a oxiduje aj nebezpečný formaldehyd uvoľňujúci sa z nábytku, ktorý poškodzuje zdravie, najmä detí. Produkt oxidácie formaldehydu ozónom je neškodná voda a oxid uhličitý.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály