Obdarujte seba alebo svojho dorastenca skutočnými sedemmíľovými topánkami! 

Vyskúšajte Powerising® – šport, pri ktorom môžete držať tempo s najrýchlejšími bežcami planéty, bežať rýchlosťou až 40 km/h, precvičiť 98% svalov tela, spáliť až 600 kcal v priebehu 10 minút. Naučíte sa skákať saltá, preskočiť lavičku v parku a zažijete príval adrenalínu, ktorý vám nedodajú ani extrémne športy.

Čo je Powerising®?

Powerising je šport, ktorý sa vykonáva prostredníctvom špeciálnych skáčucich topánok, originálne vyrábaných firmou Powerising®. Pri powerisingu sa pohybujete rovnako, ako pri bežnej chôdzi alebo behu, no každý váš pohyb je niekoľkokrát znásobený pomocou pružiny. Powerising je 5× efektívnejší ako jogging a kondičné behanie, a to vďaka precvičeniu všetkých svalov, skvelej rovnováhe a pohybu celého aparátu. Precvičenie všetkých svalov je vykonávané oveľa dôkladnejšie bez toho, aby trpeli kĺby, pretože pružina tlmí tvrdé nárazy. Powerising stimuluje metabolizmus, pomáha k spevneniu celej pokožky a k viditeľnému zníženiu celulitídy. Pri powerisingu môžete vykonávať úplne normálny beh, jogging či šprint, no po troche cvičenia sa ľahko dajú zvládať aj odvážnejšie triky, ako sú premety, preskoky predmetov a ďalšie „kúzla“. Ich dosiahnutie záleží len na vás a vašej odvahe – samotný Poweriser® umožňuje všetky tieto cviky bezproblémovo zvládnuť.

Aký náročný je Powerising®?

Skákacie topánky Poweriser® sú vlastne predĺžením a zosilnením vašej nohy. Pohyb ako taký nevyžaduje žiadne zvláštne schopnosti. Jediné, na čo si pri Powerisingu musíte zvyknúť, je to, že vaše pohyby budú silnejšie. Bod, z ktorého sa odrážate, leží priamo pod vaším chodidlom, čo nepredstavuje žiadny veľký rozdiel oproti normálnej chôdzi, behu či skákaniu. Väčšina ľudí je schopná behať voľne bez pomoci po prvých desiatich minútach cvičenia.

Čo sú skákacie topánky Poweriser®?

Poweriser® je originálny nástroj vyrobený v high-tech kvalite. Toto športové vybavenie v meste splní všetky nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov, zároveň sa jednoducho používa a uspokojí začiatočníkov, kondičných bežcov alebo malé deti. Celková konštrukcia je zložená z hliníku, gumy a laminátu. Vzhľadom k použitému materiálu je prakticky nemožné, aby pružina praskla.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály