Veľká Nemčina - Tu ste pánmi svojho času. Učíte sa, kedy sa to hodí vám. Nemusíte sa ťažko prispôsobovať pevnému rozpisu výučby v školách a kurzoch. Využite efektívne všetky voľné okamihy, ktoré sa vytvoria vo vašom napätom dennom režime.

Atraktívne spracovanie a ľúbivá grafika podnecujú chuť sa učiť. Vzostupná gramatika samozrejmosťou. Kvalitne ozvučené. Vnímate, kedy slovo, výraz či sekvencia začína, kedy kulminuje a kedy končí. Prednes je príjemný, dobre sa zapisuje do povedomia a skvele prispieva na zapamätanie.

Miesta sveta 1 - Celý Paríž a najvýznamnejšie klenoty Francúzska. Rim a všetky skvosty Vatikánu. Španielsko a Gibraltár. Rodos. Pražský hrad a pamiatkovo chránené okolie. K tomu najvýznamnejšie pamiatky a zaujímavosti Egypta, Izraela, Indie, Číny, Japonska a Novej Guiney.


 
Miesta sveta 2 - Známe národné parky, všetko v pohybe, zblízka a na dosah ruky. Vrátane úžasného Ohnivého údolia, Veľkého kaňonu Colorada, parku Yosemite, desivého Údolia smrti, Údolie monumentov a ďalších. Ďalej Jeruzalem a pamiatky Izraela, kde sa ocitnete priamo pri Ježišovom hrobe. Viedeň sa skvosty baroka a secesie. Benátky. Pražské Staré Mesto krok za krokom. Navyše exotické miesta Tichomoria. Thajsko a ešte oveľa viac.

Miesta sveta 3 - New York vrátane raritných dokumentov zničeného WTC. Las Vegas a zábavné centrá. Celé Havajské ostrovy vrátane Pearl Harboru. Zaujímavosti Brazílie, Peru, krajín Strednej a Južnej Ameriky, San Francisca , Washingtonu a ešte oveľa viac.

Použili sme najnovšie a najvýkonnejšie kompresné technológie, aby sme vám tento obrovský obsah promptne doručili bez najmenšej straty obsahu či kvality. Zvládne to každý začiatočník. 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály