Tak ako z prázdnoty vyviera všetko, tak sa v tichu rodia veci hlasné. Ticho v divadle TICHO slúži ako javisko, na ktorom sa odohrávajú drámy, rodia sa myšlienky a osud je prevracaný na ruby. Započúvajte sa do divadla, zapozerajte sa do TICHA.

Pozrite si program divadla do 31.5. a vyberte si predstavenie podľa vašej chuti. 

V cene kupónu máte:

  • 1x vstup na ľubovoľné predstavenie, inscenáciu, koncert alebo diskusný večer

Divadlo vo všeobecnosti dnes hľadá stratenú komunikáciu so svojim divákom a hľadá ju namáhavo ako všetko, čo sa raz stratilo... Divadlo TICHO a spol. ide vlastnou cestou, ktorá je úplne iná, ako čo je navôkol. Zachováva si svoju tvár a je dôležitým protipólom na vysokej intelektuálnej a inscenačnej práce režijnej i hereckej.

Okrem Divadla TICHO a spol. tu pôsobí aj Stála pesničkárska scéna, ktorá si už získala renomé a môcť tu vystúpiť so svojim recitálom patrí k vyznamenaniam.

Divadlo ponúka aj diskusie na ľudsky a občiansky dôležité témy v cykle Nahlas v Tichu moderovanom novinárkou a publicistkou Ľubou Lesnou, kde jej hosťami sú od pána Antona Srholca cez spisovateľa Tomáša Janovica až k ex-premiérke Ivete Radičovej.

Už 4 roky spolupracujú aj s mentálne znevýhodnenými kamarátmi, divadelné zoskupenie pôsobí pod názvom Stopy snov...

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály