Už ani kľúč na WC nebude nikdy obyčajný! Pokorte trezorové zámky a zažite na vlastnej koži, aké to je, keď vám čas dýcha na krk!

V napätých situáciách je najdôležitejšie zachovať chladnú hlavu a spolupracovať. No dokážete to, keď čas sa rýchlo kráti a vám hrozí, že to nestihnete?

Máte 60 minút na to, aby ste sa dostali von. Zvládnete to? Je to len na vás. Ako partia ľudí sa ocitáte v tajomnom podkrovnom byte a vy netušíte čo vás tam čaká. Máte hodinu na to, aby ste opustili byt, inak...

Hra Izba číslo 13 preverí vášho tímového ducha, logické myslenie, schopnosť komunikácie a sústredenia. Pripravte si obrovskú dávku vynaliezavosti a spolupráce. Krásou celej hry je, že bez spolupráce a komunikácie je viac ako pravdepodobné, že ostanete uväznení.

Tím, ktorý sa pokúsi dostať von, sa musí skladať minimálne z 2 a maximálne 5 členov. Členom týmu sa môže stať hocikto, nezáleží na veku ani na pohlaví (mladší ako 14 rokov iba s sprievodom dospelej osoby).

Vašou úlohou bude opustiť byt pomocou vynaliezavosti, tímovej spolupráce a logického myslenia, pričom budete neustále pociťovať tlak vďaka časovému limitu.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály