3režisérky, 3cesty, 3ponaučenia

3 začínajúce režisérky, mladé slečny/dámy  Jana Mikitková, Naďa Uherová a Kristína Chlepková (pod „nadhľadom“ skúsenejšieho Kamila Žišku a Petra Kubu), každá svojim dielom a originálnym spôsobom vytvárajú nový projekt Divadla LUDUS 3Bájky. Inšpiráciu našli u Ezopa, La Fontaina a u Krylova.

Čo uvidíte, keď do divadla LUDUS príde vaša 3eda a váš  3edny učiteľ:

Traja herci (Martin Kollár, Matej Marušin a Paľo Šimún) a jedna herečka (Adéla Mojžišová) si oblečú 3kot alebo 3čko.  Herci vytvoria 3o a herečka bude tárať 2na3. Zahrajú možno aj 3dsať postáv.

O lastovičke a drobných vtákoch (Jean de La Fontaine)

Na oblohe vykvitne krásna 3kolóra.  Vrabce prileteli ako 3skáče, lebo počuli Lastovičku 3lkovať. Nepočúvnu však jej 3 rady a preto budú 3eť aj naďalej biedu

Réžia: Kristína Chlepková Výtvarné riešenie: Michaela Mokrá

Orol a hovnivál  (Ezop)

Slabý ale vytrvalý Hovnivál vymýšľa rôzne 3ky, aby potrestal drzého orla. Orol dostane 3ašku zúrivosti, keď zistí, že vytrvalosť slabšieho 3umfálne zvíťazí.

Réžia: Naďa Uherová Výtvarné riešenie: Zuzana Pristašová Hudba: Miloš Mokrý

Bájky hlavou dolu(Ivan Andrejevič Krylov)

Opičiak Paľo na 3 razy skúša aký má talent. V palci má 3esku, lebo 3eskal do všetkého.  Aj do 3anglu. Jeho talent nie je 3viálny.

Réžia: Jana Mikitková  Výtvarné riešenie: Gabika Paschová  Hudba: Matúš Uhliarik  Pohyb. Spolupráca: Elena Kolek – Spaskov

Účinkujú: Martin Kollár, Matej Marušin, Paľo Šimun a Adela Mojžišová  Koncept a dramaturgia projektu: Kamil Žiška a Peter Kuba  Plagát a bulletin: Daniela Kytková  Svetelný dizajn: Peter Stránsky  Zvukový dizajn a video: Eduard Mikuš

Otázky a Odpovede:

Bude tam humor? Zaručene. Láskavý, ostrý aj zosmiešňujúci. Budú tam zvieratá? Áno, ale budú vyzerať ako ľudia. Bude tam poučovanie? Nie, ale jemné ponaučenie. Bude to trvať aspoň hodinu? Možno aj o päť minút viac. Bude to pre nás? Aj pre Vás, aj pre nás a naše a vaše deti. Bude to nuda? Nebude!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály