Nemusíte mať vždy príčinu na to, aby ste sa šli zabaviť. V momente, keď zatúžite po zábave, vyberte si tu najlepšiu prí-Činu. Čínsky národný cirkus a jeho veľkolepú show pri príležitosti 25. výročia jeho vzniku.

Už teraz sa môžete tešiť na dych berúcu dokonalú súhru tela a mysle v jedinečnej akrobatickej show, ktorá nemá na svete obdobu.

V cene kupónu máte:

Shanghai nights

Shanghai nights je najnovšia show pripravená pri príležitosti 25. výročia vzniku cirkusu. Show je inšpirovaná Šhangajom v polovici 20. storočia, kedy bol rýchlo sa rozvíjajúcim vriacim kotlom, v ktorom sa miešali najrôznejšie kultúry, národnosti a prejavy globálnej módy.

Po tisícročia nedotknutá čínska kultúra sa postupne prostredníctvom tohto ambiciózneho prístavného mesta otvárala novému usporiadaniu sveta. Vznikol tak úplne nový zázrak, ktorý sa svojou rozmanitosťou stal pre celú Čínu tiež ukazovateľom na dlhej ceste do novej doby.

Mladý súbor výnimočných artistov z Ríše stredu prezentuje túto premenu. Uvidíte množstvo skvelých čísel a akrobatických kúskov, ktoré sa budú odohrávať na pozadí príbehu inšpirovaného Shanghaiom 20. storočia.

Čínsky národný cirkus

V tomto programe uvidia diváci najlepších akrobatov z Číny, ktorí predvedú bezkonkurenčnú a neopakovateľnú show, ktorej základ vychádza z tradície staršej ako 2000 rokov. Pútavý príbeh rozprávaný v češtine, úchvatná hudba, dych berúce výkony a strhujúce akrobatické čísla – to všetko je typické pre všetky vystúpenia Čínskeho národného cirkusu.

Čínskeho národného cirkusu nemajú vo svete žiadnu konkurenciu a nastavujú tak latku naozaj vysoko. Z hľadiska počtu vystúpení a predaných vstupeniek je Čínsky národný cirkus historicky najúspešnejšou celovečernou akrobatickou show.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály