Zrelaxujte sa a oddýchnite si v príjemnom prostredí Premium**** business hotel bratislava v privátnej suchej, parnej saune, vírivke a oddychovej miestnosti. Kupón v hodnote 56 € pre 2 osoby na 2-hodinový vstup máte teraz len za jedinečných 29,90 €. Ideálny darček pre Vašich priateľov a známych.

Relax centrum charakterizuje romantická atmosféra, umocnená príjemnou hudbou, sviečkami a zaujímavou vôňou.

Relax centrum sa nachádza na prízemí hotela a umožňuje využiť:

  • tureckú (parnú) saunu
  • fínsku (suchú) saunu
  • vírivku pre 2 osoby / možnosť využitia vírivky ako ochladzovacieho bazénika
  • odpočinkovú miestnosť

Návštevník centra má automaticky k dispozícii hotelový župan, uterák, osušku a plachtu a priestor na pohodlné prezlečenie pred a po použití centra. Hoteloví hostia sa môžu priamo výťahom z poschodia spustiť na príslušné podlažie Relax Centra.

Možnosť doobjednať si: ovocie na ľade, svieže limonády, dezerty, prísadové soli do kúpeľa (výber z vôní – bellissima, levanduľa, eukalyptus, harmanček).

Váš kupón zahŕňa:

Privátny 2 hodinový vstup pre 2 osoby do relax centra Premium**** business hotel bratislava

  • Suchá sauna, parná sauna, vírivka
  • Romantická atmosféra so sviečkami a sektom
  • Welcome drink v reštaurácii po návrate z relaxačného centra
  • Hotelový župan, osuška, papuče a plachta
  • Viac info na www.hotel-premium.sk

Viac o Premium**** business hotel bratislava

Premium**** business hotel bratislava je moderný business hotel s výbornou polohou na mestskom okruhu, 15 min. od historického centra hlavného mesta v blízkosti viacerých nákupných a spoločensko-zábavných centier (business – shopping – zábava – kultúra). Hotel disponuje príjemne zariadenými izbami s klimatizáciou, parkovaním, reštauráciou, relax centrom a 4 kongresovými sálami.

Ubytovanie

K dispozícii je celkom 42 izieb, z toho 3 apartmány. 

Hotel poskytuje väčším skupinám, prípadne klientom pri opakovanom ubytovaní zľavu z cien ubytovania a ostatných služieb čerpaných v hoteli, ako napríklad zľavy v Relax Centre a v Oliva restaurant. 

Cena izby je spravidla vrátane raňajok formou bohatého bufetu, na ktorom nechýbajú viaceré druhy domácich a zahraničných mliečnych výrobkov, losos či pohár sektu.

Oliva restaurant

Hotelová Oliva restaurant pripravuje počas celého dňa národné a medzinárodné jedlá, výhodné business menu a tematicky zamerané akcie a slúži rovnako ako hotelová kaviareň. 

Naši kuchári návštevníkom často pripravujú mimoriadne ponuky z rýb, diviny, či iných druhov kvalitných potravín. K jedlám či samostatne vám náš personál ponúkne výborné vína z národného či medzinárodného výberu. Počas obedov ponúkame našim klientom obedové menu, ktoré sa obmieňa v týždenných intervaloch.

Priestor reštaurácie je vhodný aj pre organizovanie malých rodinných či firemných osláv, či iných foriem zábavy menších kolektívov do 55 ľudí. Pre akcie s väčším počtom klientov, akými sú svadby, konferencie, školenia, semináre a prezentácie vieme poskytnúť občerstvenie či kompletné stravovanie v spoločenskej miestnosti.

Konferenčné priestory Premium**** business hotel bratislava

Premium**** business hotel bratislava je svojim umiestnením výborným miestom pre organizovanie spoločenských akcií, firemných prezentácií, konferencií, kongresov, seminárov, obchodných stretnutí. V priestoroch hotela sú pre našich klientov k dispozícií 4 konferenčné sály s kapacitou do 120 miest.

Hotel ponúka možnosť uzavretej spoločnosti a v tomto prípade je hotelovým hosťom k dispozícií aj Oliva restaurant čo znásobuje možnosti celkovej kapacity.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály