Permanentný make-up je metóda dlhodobého a trvácneho líčenia. Pomocou špeciálnych pigmentov a ihiel sa vpravuje do pokožky a predstavuje vynikajúce riešenie pre dámy, ktoré chcú vyzerať vždy vynikajúco, bez ohľadu na situáciu. Správne aplikovaný permanentný make-up je úplne prirodzený a vytvára svieži a mladistvý vzhľad. Farbu a tvar tetovaných miest je možné prispôsobiť požiadavkám klientky.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Horné očné linky alebo spodné očné linky
  • Variant 2: Obočie plné alebo pery – kontúra
  • Variant 3: Obočie čiarkované alebo pery – kontúra + výplň

Počas ošetrenia sú používané iba prírodné farbivá, ktoré sa po čase vstrebú do pokožky, a permanentný make-up začne postupne blednúť, až napokon úplne zmizne. Tento proces prebehne vo väčšine prípadov v období 5 – 6 rokov, je to však individuálne.

Takýto trvácny make-up je navyše odolný voči vode, potu, neprekáža pri športe, ani na pláži. Je možné docieliť ním korekciu niektorých nedokonalostí, zvýrazniť alebo potlačiť niektoré časti tváre.

Ako prebieha ošetrenie? (rozkliknite)

Beauty centrum Lumines

Premeniť svoju postavu, nájsť mladosť a celkovo sa skrášliť môžete vďaka beauty centru Lumines, ktoré nájdete v Bratislave na Bajzovej ulici č.9. Excelentná starostlivosť v kombinácii s vysokou kvalitou a službami je zárukou vašej spokojnosti.

Urobte krok vpred na ceste ku krajšiemu a atraktívnejšiemu vzhľadu, navštívte aj vy exkluzívne beauty centrum, ktorého služby využíva aj Viktor Horján, Stanka Pavolová či Mirka Partlová.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály