Každé ráno sa musíte zahrať na Moneta, Picassa alebo Da Vinciho, aby dielko na vašej tváričke splnilo svoj účel. Lenže obyčajný make up toho veľa nevydrží a vaše umenie je čoskoro nenávratne preč. A potom treba kresliť a maľovať znovu. S permanentným make upom sú vaše kreatívno-nekreatívne dilemy vyriešené!

Každá žena chce vyzerať dokonalo a byť krásna. Práve teraz máte jedinečnú možnosť zbaviť sa jednej z každodenných skrášľovacích procedúr prostredníctvom permanentného make up-u obočia čiarkovanou metódou alebo pier tieňovaním.

Najväčšou výhodou permanentného mejkapu čiarkovaním je možnosť dokonalého vymodelovania tvaru obočia, výber farby obočia od svetlejších hnedých až po tmavé, prirodzenosť a trvanlivosť. Permanentný make up sa prevádza na celé obočie alebo len na doplnenie vypadaných častí. Nové obočie by malo vydržať dva až päť rokov. Potom postupne stráca farbu, keďže obsiahnuté prírodné pigmenty sa pomaly vytrácajú.

Ako tetovanie funguje?

Pri permanentnom make-upe čiarkovaním na tvár sa pigment implantuje do spodnej časti bazálnej vrstvy kože a používajú sa ľahké farbivá na prírodnej báze, ktoré sa postupne prirodzeným spôsobom odbúravajú. Tieto rozdiely sa premietajú v konečnom efekte, kedy výsledky klasického tetovania sú prakticky doživotné, pričom pigmentácia PMU je časovo obmedzená asi na 2 prípadne viac rokov, u mastnej pleti je toto obdobie kratšie.

„Umelé chĺpky“ sa vytetujú – jemne a precízne vykreslia v smere rastu prirodzených chĺpkov. Čiarkovaním sa simuluje prirodzený rast jednotlivých chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, bez formy, alebo obočie vypadalo celé, či len z časti. Najväčšou výhodou PMU čiarkovania je možnosť dokonalého vymodelovania tvaru obočia, výber farby obočia od svetlejších hnedých až po tmavé.

Permanentný make-up čiarkovaním so špeciálnymi čepieľkami je vynikajúca metóda aj na korekcie a opravy už tetovaného obočia.

KONTRAINDIKÁCIE

  • Aplikácia PMU sa nesmie vykonávať osobám:
  • pri nachladnutí a inom zhoršenom chronickom alebo infekčnom ochorení
  • HIV pacientom
  • ktoré majú určité druhy alergie
  • ktoré majú sklony k hyperpigmentácii, k tvoreniu sakeloidných jaziev
  • trpiacim epilepsiou, hemofíliou a iných krvácajúcich stavov
  • taktiež ktoré užívajú lieky na riedenie krvi
  • ak 24 hodín pred PMU požili lieky, ktoré zrieďujú krv, acylpyrín, alkohol
  • pokiaľ mali 2-3 dni pred výkonovom PMU: chemický peeling, saunu, bazén, opaľovanie na slnku, solárium, injekcie botoxu a požili alkohol, ani prípravkov zvyšujúci krvný tlak a na podporu imunity a pod.
  • v čase menštruácie

Okrem iných závažných zdravotných problémov, by pri implantácii pigmentu mohlo dôjsť k zvýšenému krvácaniu, čo je jednou z príčin, prečo by farbivo mohlo po zahojení vymiznúť. Ďalšou príčinou vymiznutia pigmentu je použitie mastných krémov či olejov v mieste aplikácie pred dokonalým úplným zahojením, alebo prítomnosť masti v koži – preto odporúčame, hĺbkové čistenie pleti, aby sa odstránili nečistoty, zvyšky keratínovej pokožky a tiež krémov.

Dôležité informácie

Doba hojenia je individuálna a trvá v priemere týždeň. Po túto dobu je nutné miesto aplikácie PMU udržiavať v čistote, nepoužívať žiadne mastné prípravky a líčidlá, nevystavovať sa slnečnému žiareniu ani solárnemu žiareniu a vyhnúť sa tuhej námraze. V žiadnom prípade neodstraňovať chrastičky. Nechať ich samovoľne odpadnúť. Nepoužívať prostriedky na posilnenie imunity.

Ak mávate herpes a budeme vám tetovať pery (kontúru, polotieňovanie alebo celé pery), je potrebná prevencia proti herpesu. Prevencia spočíva v užívaní vitamínu B a lokálnej aplikácii krému proti herpesu aspoň 5 dní pred a po tetovaní. Ak vírus herpesu v svojom organizme zatiaľ nemáte, od permanentného makeupu ho nedostanete.

V moderne zariadenom salóne 3D lash studio Eden vás privíta pani Prítrská, špecialista na permanentný make up s dlhoročnými skúsenosťami a certifikátmi zo zahraničia. Je držiteľkou osvedčenia permanentný make-up akreditované Ministerstvom Školstva SR. Vykonáva profesionálnu a precíznu prácu na vysokej úrovni. Farby na makeup (viac ako 20 odtieňov) sú BIO kvality zo Švajčiarska.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály