Nepotrebujete ani vytiahnuť pas a predsa sa cítite ako u našich južných susedov. Ak máte chuť zájsť si na ostrov, kde sa počľapkáte v liečivej termálnej vode, zašportujete si v plaveckých bazénoch, necháte sa hýčkať príjemnými wellness procedúrami, po večeroch kultúrne vyžijete a naučíte sa správne vysloviť "igen,kérem", potom Thermalpark v Dunajskej Strede je váš horúci kandidát na ten pravý kúpeľný relax.

Pobyt pre 2 osoby na 2 alebo 3 noci zahŕňa:

  • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na 2 alebo 3 noci pre 2 osoby v Hoteli THERMALPARK ** alebo Penzióne THERMALPARK **
  • 2x alebo 3x polpenzia pre 2 osoby
  • neobmedzený vstup do všetkých vonkajších aj vnútorných bazénov počas celej doby ubytovania
  • wellness a športové služby v hodnote 20 €(1. variant) alebo 30 €(2. variant) podľa vlastného výberu
  • 1x fľaša vína na izbe
  • parkovanie na hotelovom parkovisku v cene
  • neobmedzené WiFi pripojenie v celom areáli v cene

UBYTOVANIE

Ubytujete sa v dvojlôžkovej izbe v Hoteli THERMALPARK ** alebo Penzióne THERMALPARK **, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli thermalparku.  Hotel je súčasťou hlavnej budovy kúpaliska. Ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách, z ktorých dve sú upravené pre telesne postihnuté osoby. Súčasťou každej izby je sociálne zariadenie a kúpeľňa so sprchou. Z izieb, cez chodbu, je priamy vstup do bazénov v budove.

Penzión sa nachádza v zadnej časti areálu, ďalej od centra parku a poskytuje pre návštevníka ticho a pohodlie.

STRAVOVANIE

Raňajky sa podávajú v dennom bare, kde si môžete vychutnať aj obedy alebo večere, podľa výberu.Thermalparku Dunajská Streda je využívaná termálna voda s vysokou koncentráciou minerálnych látok z vrtu vyvierajúceho priamo pri Hoteli THERMALPARK **. Návštevníkom sú celoročne k dispozícii štyri vnútorné bazény s vodnými atrakciami. Celý wellness komplex je bezbariérový, pri bazéne Rotunda je špeciálne pohyblivé sedadlo (výťah) do vody pre osoby s invalidným vozíkom.

V minulosti bol k dispozícii len jeden tobogán, avšak túto sezónu sa otvorí nová tobogánová veža so siedmimi tobogánmi. Dva tobogány sú zdvojené, takže je možné sa spustiť naraz po dvojiciach. V ďalšom z tobogánov – rodinnom – sa spúšťa na nafukovacích kolesách. Šiestym druhom je šmykľavka a v poslednom tobogáne sa striedajú úseky, v ktorých je tunel úplne tmavý, s úsekmi, ktoré sú zase po celom obvode kompletne priehľadné. Tobogány neústia do bazéna, ale do spomaľovacích dráh.

Nová tobogánová veža však nie je jediným lákadlom Thermalparku. Za posledné štyri roky prešli rekonštrukciou takmer všetky z 10 interiérových a exteriérových bazénov, kompletný areál, ktorý dostal stredomorský charakter, ako aj všetky služby. Zároveň sa v rámci rekonštrukcie vyčistilo veľké jazero, ktoré sa nachádza v rámci 18-hektárového areálu a pri ktorom pribudla piesočnatá pláž a mólo na člny. Tento rok pribudla na ostrove v strede jazera nuda pláž. Na ostrov sa nudisti doplavia plťou a pred zrakmi ostatných návštevníkov ich budú chrániť stromy, ktoré obklopujú celú čistinku v strede ostrova. Na nej sú pre priaznivcov FKK pripravené aj sociálne zariadenia a malý bar.

Starších návštevníkov, ktorí si chcú užiť blahodarné účinky termálnej vody, čaká ozajstný relax v sedacej časti relaxačného bazéna s horúcou liečivou, vysoko mineralizovanou vodou. Celé prostredie bazéna dostalo príjemný južanský charakter s priateľskými teplými farbami. Pre kúpania chtivých, ktorí hľadajú vodnú zábavu, je v ponuke väčšia časť relaxačného bazéna s pestrými vodnými atrakciami.Liečivé účinky vysoko mineralizovanej termálnej vody si môžete užiť v krytej Rotunde, ktorá má aj vonkajšiu časť, kam sa dá vyplávať. Pri wellness bazéne sa nachádza menší krytý plavecký bazén a jeden bazén pre najmenších s veľkým množstvom denného svetla.

WELLNESS

Bez ohľadu na počasie, wellness centrum láka návštevníkov všetkých vekových skupín, ktorí hľadajú vodnú zábavu a špeciálne vodné atrakcie, ako chrliče, vodné delá, jaskyňu s vodopádom, zrýchľovací kanál, masážne ležadlá alebo perličkový kúpeľ.

Saunový svet s troma rôznymi druhmi sáun a s ochladzovacím bazénom, morský kúpeľ, a magnetoterapia BEMER spolu s masážami vám zaručia bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

ŽITNÝ OSTROV - RAJ PRE TURISTOV

Podunajská nížina a Žitný ostrov sa radia medzi najteplejšie a najsuchšie oblasti na Slovensku. Ostrov obmývajú vody Malého Dunaja a Dunaja. Považuje sa za najväčší riečny ostrov v Európe, je obrovskou zásobárňou podzemných vôd a jednou z najúrodnejších zemí Slovenska.

Pobrežie je lemované lužnými lesmi, ktoré ukrývajú bohatú faunu a flóru a ktoré patria medzi chránené oblasti. Pobrežie a celý ostrov sú bohato pretkávané cyklotrasami, chodníčkami a trasami, na ktorých stretnete turistov, korčuliarov a jazdcov na koňoch. Miestne vody sú využívané na výletné plavby okolo ostrova. Obľúbený je splav Malého Dunaja.

Za poznaním, históriou a turistickými zaujímavosťami sa môžete vybrať do okolitých miest a obcí: Gabčíkovo, Vojka nad Dunajom, Dunajský Klátov, Blahová, Jahodná, Kolárovo.

To všetko a omnoho viac zažijete, pokiaľ sa s nami vyberiete na wellness pobyt do Thermalparku v Dunajskej strede, kde na vás čakajú zážitky, ktoré sa zaradia medzi vaše najobľúbenejšie spomienky.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály