60 minútový vstup sauny v príjemnom a ničím nerušenom prostredí novootvoreného masážneho salónu. Môžete si vybrať typ sauny, ktorý Vám najviac vyhovuje spolu s jedinečnou Himalájskou soľnou terapiou, ktorá má blahodárne účinky nielen na Vaše telo ale aj dušu.

Sauna pôsobí na naše zdravie, prispieva k vnútornej pohode a očisťuje organizmus. Saunovanie poskytuje telu naraz odpočinok aj osvieženie. Odpočinok napomáha udržať naše zdravie a má blahodarný účinok na telo i dušu. Taktiež pomáha oslobodiť náš organizmus od škodlivých látok, je účinný v posilnení imunitného systému a má regeneračné účinky na cievy. V horúcom a suchom vzduchu zahynú baktérie a vírusy.

Himalájska soľná terapia

V dnešnej dobe ľudia, medzi nimi aj deti, sú vystavené vplyvom mnohým škodlivým látkam. 

Kryštalická soľ z Himalájí je, podľa našich poznatkov, najčistejšia a najdobroúčinnejšia soľ. Približne pred 250 mil. rokmi sa pod vplyvom slnečného žiarenia praoceán vyparil a v bývalých zátokách ostala čistá kryštalická soľ. Tieto soľné ostrovy sa pri vzniku Himalájí približne pred 70 mil. rokmi čiastočne dostali do útrob Zeme, kde sa pod vplyvom vysokého tlaku zlisovali.

Naša kryštalická soľ pochádza z obdobia, keď naša Zem bola ešte v prirodzenej rovnováhe, a nie je získavaná destiláciou z dnešného znečisteného mora. Himalájska kryštalická soľ sa dnes nachádza v hĺbkach Himalájí a do dnešného dňa ju ťažia ručne prirodzeným spôsobom.

Jedinečné vlastnosti kryštalickej soli z Himalájí:

  • obsahuje 84 druhov minerálnych látok a stopových prvkov
  • je úplne čistá, bez znečisťovania a bez nečistôt z okolia
  • Himalájska soľná terapia je detoxikačná liečivá metóda urýchľujúca detoxikáciu organizmu

Himalájska soľ má vysoký rozpúšťací účinok a nadýchané soľné kryštály napomáhajú očistenie dýchacích ciest. V himalájskych soľných kabínach panuje bakteriologicky veľmi čistá mikroklíma. Jej vzduch nasýtený s minerálmi a blahodarnými mikroorganizmami má pre zdravie prospešné záporné náboje. Okrem toho obsahuje pre náš organizmus dôležité chemické prvky - jód, draslík, horčík, selén - a ďalšie užitočné látky. Najdôležitejším liečebným účinkom himalájskych soľnej terapie je vplyv na sliznice dýchacích ciest, a na hladkú svalovinu priedušiek.

Účinky himalájskej soľnej terapie:

  • používaním soli vieme pomôcť nielen pri ochorení dýchacích ciest, ale napr. pri alergických ochoreniach, sennej nádche a pri zoslabnutí imunitného systému
  • zvyšuje kvalitu spánku
  • u astmatikov znižuje počet kríz
  • zvyšuje odolnosť proti záťaži

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály