Staňte sa na pár minút kockou ľadu! Nebojte sa, nik vás nezavrie do chladničky, teda aspoň nie doslova. My vás pozývame do kráľovstva ľadovej kráľovnej, Jacka Frosta, Mrázika a všetkých „sneho“ týpkov. Vitajte v kryokomore.

Kryoterapia je spôsob liečenia pri použití veľmi nízkych teplôt od -100°C do -160°C. V kryo-saune je suchý vzduch zbavený vlhkosti, ktorý pôsobí 2 – 3 minúty. Preto aj pri vysokej mínusovej teplote nedochádza k zníženiu teploty tela, ale prudko a výlučne sa ochladí len jeho povrch....cca na 2 - 10°C, čo vyústi v obrovské periférne prekrvenie jeho povrchu.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: 1 vstup
  • Variant 2: Permanentka na 3 vstupy

Vedecký výskum spolu s praktickými skúsenosťami priniesol vynikajúce výsledky pri týchto diagnózach (ROZKLIKNITE). 

Súčasné laboratórne výskumy evidentne svedčia o tom, že kryoterapia pôsobí pozitívne na imunitný systém a posilňuje tak obranyschopnosť organizmu. Priamym pôsobením chladu na povrchové vrstvy kože a ich následným výrazným prekrvením v zahrievacej fáze sa vysvetľuje i pozitívny efekt pri odstraňovaní celulitídy či redukcii hmotnosti. Kryoterapia preukázala aj vynikajúce výsledky v oblasti vyhladenia vrások či eliminácie kŕčových žíl.

Všeobecne možno konštatovať, že pobyt v extrémne nízkych teplotách omladzuje a osviežuje kožu a zlepšuje náladu.

Vylučovanie hormónov, najmä testosterónu, v priebehu kryoregenerácie je zaujímavé najmä pre športovcov. Tento jav má totiž priamy vplyv na rast svalovej hmoty a na zvýšenie výkonnosti pri silovom a vytrvalostnom tréningu. Pôsobenie nízkych teplôt zároveň urýchľuje liečbu mäkkých tkanív a kĺbov po úrazoch (pomliaždenie s krvným výronom, vyvrtnutie), eliminuje krvácanie a opuchy, znižuje bolestivosť, obmedzuje riziko pretrénovania a podporuje svalovú relaxáciu i celkovú biologickú regeneráciu.

Neodporúča sa a kontraindikácie (ROZKLIKNITE)

  • Účinky Liečebno – rehabilitačné: pôsobí na hormóny, uvoľňuje svaly, znižuje bolesť, využíva sa pri liečení reumatických ochorení
  • Účinky Regeneračné: pôsobí na vylučovanie hormónov, najmä testosterónu, urýchľuje liečbu mäkkého tkaniva a a kĺbov, eliminuje krvácanie a opuchy, podporuje celkovú svalovú relaxáciu
  • Účinky Preventívne: pôsobí na imunitný systém, ale aj na tukové bunky; vo všeobecnosti má omladzovací efekt a zlepšuje celkovú náladu

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály