Keď vidíte na nočnom nebi rozžiarenú hviezdu, väčšinou je to tá padajúca. Pohľad na rožiarenú hviezdu je krásny rovnako, ako na rozžiarené zuby, no zataiľ čo padajúca hviezda nikoho netrápi, vaše poškodené a nakoniec vypadávajúce zuby budú trápiť minimálne vás. Zažiarte radšej ako vychádzajúca hviezda primeraným svetlom.

Esthetic Centrum sa postarajú o to, aby ste mali krásne biele zuby, bez toho, aby ste museli podstúpiť bolestivý zákrok alebo riskovať poškodenie zubnej skloviny peroxidom. Bielenie bez peroxidu nepoškodzuje zubnú sklovinu ani plomby a je bezbolestné.

Ošetrenie sa vykonáva pomocou špeciálneho LED diódového svetla s lekárskym certifikátom, ktoré sa nasvieti na zubnú násadku, ktorá je vložená do úst klienta. V zubnej násadke je špeciálny bezperoxidový bieliaci gél. Dĺžka procedúry je 30 až 40 minút.

Dosiahnuté výsledky sú dlhotrvajúce a porovnateľné s bielením zubov pri použití peroxidových gélov s 6% - 18% obsahom peroxidu. Revolučná technológia odstraňuje škvrny zo zubnej skloviny (napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysokofarebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením, atď.).

Postup ošetrenia

  • pred samotným zákrokom je potrebné očistenie zubov čistiacim roztokom
  • natretie ďasien vitamínom E
  • napustenie bieliaceho gélu do násadky a jeho vloženie do ústnej dutiny
  • spustenie LED lampy na 8 minút
  • po 8-mich minútach vypláchnutie ústnej dutiny a opakovanie zákroku ešte 2 krát po 8 minút

Výsledok bielenia je viditeľný už po prvom zákroku. Konečný efekt je však vždy individuálny – závisí od pigmentácie vašich zubov a od vrodenej indispozície.

Ako bonus vám lekár po ošetrení nanesie remineralizačný gél a vitamín E s aloe vera. Bieliaci gél použitý pre vaše bielenie zubov je certifikovaný v EÚ. Táto technológia pochádza z USA.

Upozornenie: profesionálne bielenie zubov nekombinujte v priebehu 6-tich mesiacov s bieliacim pásikom, tyčinkou, násadkou ani nosičom.

Trvácnosť efektu závisí od vašich stravovacích a hygienických návykov. Odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov, kávy a fajčeniu. Bieliaci efekt vydrží pri správnej životospráve až 6 mesiacov.

Esthetic Centrum je klinika plastickej a estetickej chirurgie s tímom 3 atestovaných plastických chirurgov. Klinika bola založená na báze skúseného personálu a filozofii „byť miestom, kam sa klienti radi vrátia“ pre jej ducha chirurgickej precíznosti, príjemného prostredia a vynikajúcej starostlivosti. 

Esthetic Centrum v Bratislave ponúka špičkové služby v oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a starostlivosti o telo.

Využite aj ďaľšie naše zľavy od Esthetic Centra na:

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály