Zdravé a biele zuby sú „doplnkom“, ktorý zatieni luxusnú kabelku, zlaté hodinky aj briliantový náhrdelník. Dokonalý úsmev vám zaručí prirodzenú príťažlivosť a skvelý pocit.

V Centre vitality a zdravia vás práca kvalitného zubného lekára presvedčí o tom, že bielenie zubov nemusí byť spojené s nepríjemnou bolesťou a následnou precitlivenosťou. Bielenie bez peroxidu nepoškodzuje zubnú sklovinu ani plomby. Procedúra trvá 30 - 40 minút.Bielenie zubov prebieha kvalitnou laserovou LED lampou s lekárskym certifikátom, ktorá využíva studené modré SMD HD svetlo (cold blue light) vlnovej dĺžky 460-530nm = 24W supervýkonné SMD HD chladenie vzduchom pre vyššiu účinnosť. Oči klienta sú chránené špeciálnymi okuliarmi.

Dosiahnuté výsledky sú dlhotrvajúce a porovnateľné s bielením zubov pri použití peroxidových gélov s 6% - 18% obsahom peroxidu. Revolučná technológia odstraňuje škvrny zo zubnej skloviny (napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysokofarebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením, atď.).

Ako bonus vám lekár po ošetrení nanesie remineralizačný gél a vitamín E s aloe vera.
Bieliaci gél použitý pre vaše bielenie zubov je certifikovaný v EÚ. Táto technológia pochádza z USA.

Postup ošetrenia:
1. Jednoduché očistenie zubov pomocou špeciálneho návleku na ukazovák, ktorý je napustený čistiacim roztokom s akceleračným sérom pre ešte lepší účinok bieliaceho gélu (mentolová príchuť). Pred zákrokom odporúčame aj vyčistiť si zuby vlastnou zubnou kefkou (nie je však podmienkou).
2. Vypláchnutie ústnou vodou.
3. Nanesenie špeciálneho bieliaceho gélu do gumovej zubnej násadky (vybieli zuby o 2-6 odtieňov)
4. Následné vloženie do ústnej dutiny
5. Spustenie LED lampy na 20 minút
6. Prepláchnutie úst a nanesenie remineralizačného gélu (určený na ochranu proti zubnému kazu a k dodaniu potrebných minerálov po ošetrení)
7. Aplikácia vitamínu E s aloe vera
8. Na záver sa porovná zmena odtieňa prostredníctvom tzv. shadera (rozlišovač farebnej škály zubov)

Výsledok bielenia je viditeľný už po prvom zákroku. Konečný efekt je však vždy individuálny – závisí od pigmentácie vašich zubov a od vrodenej indispozície.

Po ošetrení odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov, kávy a fajčeniu, aby bol efekt trvácnejší (bieliaci efekt by mal pri správnej životospráve vydržať až 6 mesiacov). Zákrok je nevhodný pre pacientov mladších ako 18rokov, pre pacientov s vysokou kazovosťou, početnými plombami a pre pacientov s paradentózou.

Centrum vitality a zdravia
Moderné kozmetické centrum s tímom profesionálov ponúka kvalitné služby za dostupné ceny. Špičkové prístroje a doplnky sa postarajú o vaše dokonalé rozmaznávanie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály