Pýchou každého úsmevu sú nádherne biele zuby.

Trápi vás, že sa nemôžete pochváliť žiarivým a bielym úsmevom? Nevadí. Dnes máte šancu všetko zmeniť. Prinášame vámprofesionálne bielenie zubov za výnimočnú akciovú cenu len 21,90€.

Navštívte Royal esthetic a doprajte si bezpečné a účinné vybielenie až o 6 odtieňov. Revolučná metóda, ktorá účinne odstráni škvrny na zubnej sklovine a to bez použitia peroxidu. Výsledný efekt vydrží až niekoľko mesiacov. Nešetrite úsmevmi a obdarujte svoje okolie žiarivým úsmevom.

Bielenie zubov

Moderný bieliaci systém vám poskytne rýchle, bezpečné a najmä dlhodobé výsledky bez použitia peroxidu. Prostredníctvom revolučnej technológie sa odstránia škvrny zo zubnej skloviny napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysokofarebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením atď.

ŽIADNY peroxid
ŽIADNA bolesť
ŽIADNA sensitivita

Postup ošetrenia:

1. Jednoduché očistenie zubov pomocou špeciálneho návleku na ukazovák, ktorý je napustený čistiacim roztokom s mentolovou príchuťou. Pred zákrokom odporúčame aj vyčistiť si zuby vlastnou zubnou kefkou (nie je však podmienkou).
2. Vypláchnutie ústnou vodou.
3. Nanesenie špeciálneho bieliaceho gélu do gumovej zubnej násadky.
4. Následné vloženie do ústnej dutiny.
5. Spustenie LED lampy na 7 minút.
6. Po 7 minútach vypláchnutie ústnej dutiny a zákrok sa zopakuje ešte 2 x po 7 minút.
7. Na záver sa porovná zmena odtieňa prostredníctvom tzv. shadera (rozlišovač farebnej škály zubov).

Po ošetrení odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov a fajčeniu, aby bol efekt trvácnejší (bieliaci efekt by mal vydržať až 6 mesiacov pri správnej životospráve). Profesionálne bielenie zubov neodporúčame kombinovať v priebehu 3 mesiacov s inými metódami bielenia zubov (bieliaci pásik, bieliace tyčinky, perá a rôzne bieliace peroxidové násadky).

Zákrok je nevhodný pre deti do 15 rokov, pre klientov s vysokou kazivosťou, početnými plombami a pre klientov s paradentózou.

Pozn.: Bielenie zubov je u každého jedinca rôzne a má na neho vplyv mnoho faktorov, predovšetkým genetika. Pre docielenie požadovaného výsledku, (až o 6 odtieňov) je v prípade tmavších zubov potrebné absolvovať opakované ošetrenie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály