Prvotriedny servis na vás čaká priamo v centre mesta, v novej peknej zubnej ambulancii iDENTIc. V dnešnej modernej dobe je dokonalý chrup a úsmev nielen výsadou hollywoodskych hercov, ale môže byť pýchou každého z nás.

Pomocou modernej techniky vie skúsený personál zabezpečiť všetko, čo ponúka špičková stomatológia na počkanie. Strach nie je na mieste, procedúry nijako nepoškodzujú zubnú sklovinu.

Váš kupón zahŕňa:

  • odstránenie zubného kameňa ultrazvukom a ručnými nástrojmi
  • Airflow - pieskovanie
  • leštenie zubov abrazívnou pastou
  • fluoridácia

Komplexnou dentálnou hygienou predídete vzniku zubného kazu, krvácaniu ďasien, získate tiež žiarivejší úsmev a pocit dokonalej čistoty. Záverečná fluoridácia pôsobí účinne proti zubnému kazu, zvyšuje odolnosť zubov voči kyselinám, ktoré sú vytvárané baktériami zubného povlaku. Pri správnej starostlivosti o zuby zabraňuje tvorbe zubného kazu na dlhé obdobie.

Spoločnosť iDENTIc je nadnárodným zahraničným subjektom poskytujúcim prostredníctvom skúseného a kvalifikovaného tímu špičkovú a cenovo dostupnú stomatologickú starostlivosť. Pri svojej práci využíva korporátne know-how vyvinuté a uplatňované v Kanade a Veľkej Británii postavené na vysoko kvalitnom odbornom prístupe a komunikácii s pacientom.

Cez jedinečný systém online objednávok, interaktívny web a pravidelný kontakt s pacientom možno predchádzať inak častým problémom so zubami a klientom tak ušetriť nemalé finančné prostriedky. Prostredníctvom konceptu rodinného zubára sa iDENTIc postará o celú rodinu: od batoľaťa až po seniora.

Tím pracuje s najmodernejšími materiálmi a technológiami používanými v stomatológii a ich prostredníctvom výrazne šetrí čas pacienta inde plytvaný na dočasné riešenia. Denná kapacita zariadenia je 20 hodín výkonov kvalifikovaných odborníkov.

Radi vám pomôžu vo všetkých oblastiach stomatológie:

iDENTIc nájdete na Hodžovom námestí.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály