Viete prečo nosil Hannibal Lecter kožený náhubok? Jedna verzia hovorí, že vraj preto, lebo hrýzol ľudí. Pravdepodobnejšia verzia však poukazuje na zlý stav jeho chrupu, v dôsledku ktorého svoje zuby maskoval týmto doplnkom. Pokiaľ máte aj vy problém so svojim chrupom, choďte na dentálnu hygienu, aby ste nemuseli mlčať ako jahňatá z Hannibalovho príbehu.

Vyberte si z variantov:

Variant 1: Dentálna hygiena zahŕňa:

  • Vstupné komplexné vyšetrenie
  • Dentálnu hygienu: odstránenie zubného kameňa, odstránenie mäkkých zubných povlakov, čistenie medzizubných priestorov a lokálnu fluoridáciu

Dentálna hygiena znamená kompletné vyčistenie zuba, čo zamedzí ukladaniu minerálov na povrchu zuba. Zubný povlak, ktorý sa domácim čistením ťažko odstraňuje, spôsobuje zápaly ďasien a vznik zubného kazu. Zubný kameň okrem zápalov a zubného kazu môže spôsobiť dokonca vznik parodontitídy.  

Variant 2: ZOOM bielenie s originálnym ZOOM systémom

Bielenie ZOOM! je profesionálne, z ordinácie riadené ošetrenie, kedy pacient nie je vystavený žiadnemu riziku. Bieliace systémy obsahujú veľmi účinné látky, ktoré umožňujú pacientom rýchlo a bezpečne získať belšie zuby a žiarivý úsmev.

Ako systém ZOOM funguje? Čítajte tu.

Účinnou zložkou svetlom aktivovaného bieliaceho gélu ZOOM! je iba 6% peroxid vodíka. Pri rozpade peroxidových molekúl vzniká kyslík, ktorý preniká do skloviny, čím odstraňuje diskolorácie bez zmeny štruktúry zuba. Špeciálne svetlo ZOOM! pomáha aktivovať peroxidové molekuly a zlepšuje ich prenikanie do povrchu zuba. Aplikácia svetla zvyšuje účinnosť gélu, čím je dosiahnuté vybielenie zubov v priemere až o osem odtieňov.

Ako prebieha ošetrenie?

Pred ordinačným bielením navštívte svojho zubného lekára, aby skontroloval stav dutiny ústnej a zubov, kvalitu výplní, prípadne ošetril všetky zubné kazy. Pred samotným bielením je vhodné absolvovať profesionálnu dentálnu hygienu, ktorá odstráni povrchové pigmentácie a zubný kameň, čím sa zvýši efekt samotného bielenia.

V Artdentistic Dental Clinic sa používa lampa ZOOM a k tomu originálne gély ZOOM iba so 6% peroxidu, čo znamená, že sa neprejaví citlivosť zubov.

Poučenie pre pacienta

  • Dodržiavať dokonalú ústnu hygienu
  • 48 hodín po procedúre nefajčite, nepite farbené nápoje( červené víno, čiernu kávu, kolu, džúsy...), nejedzte kari, sójové výrobky, vyhnite sa všetkým sfarbujúcim potravinám (cvikla, černice, rýbezle...) Aby bielenie bolo efektívne, 2 nasledujúce týždne po procedúre sa vyhýbajte sfarbujúcim potravinám a farbené nápoje pite slamkou.
  • Kontrola sa odporúča 7 dní po procedúre.
  • Bielenie sa neodporúča tehotným a kojacim ženám, pacientom s cukrovkou, srdcovými chorobami, pacientom, ktorí majú citlivé zuby a osobám mladším ako 13 rokov.

Súkromná stomatologická spoločnosť ArtDentistics sa vám postará o krásny a zdravý chrup bez zdĺhavého čakania. Profesionálna dentálna hygiena vám zabezpečí zdravé zuby, ktoré sú základom vášho zdravia. 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály