Prečo práve svetlé momenty vášho dňa musí zatieniť tmavý odtieň vašich zubov? Prečo by vám mali zubné kazy kaziť deň? Pretože je to daň za rôzne slastné zlozvyky, ktoré si pestujeme. Pokiaľ nevidíte dôvod pre pokazené a tmavšie dni, vyberte si niektorú z nasledujúcih ošetrení vašich zubov od Duodent.

Vyberte si z variantov, ktoré zahŕňajú:

Variant 1: Dentálna hygiena + poradenstvo + zubná kefka Curaprox v cene (procedúra trvá 60 minút)  

  • odstránenie zubného kameňa
  • leštenie
  • fluoridácia
  • poradenstvo o dentálnej hygiene

Variant 2: airflow polishing (procedúra trvá 15 minút)

Variant 3: Dentálna hygiena + poradenstvo + zubná kefka Curaprox + airflow polishing (procedúra trvá 75 minút)

  • odstránenie zubného kameňa
  • leštenie
  • fluoridácia
  • airflow polishing
  • poradenstvo o dentálnej hygiene

Variant 4: ambulantné bielenie zubov metódou studeného svetla (procedúra trvá 60 min.)

Dentálna hygiena

Dentálne hygiena nie je ranné a večerné umývanie zubov. Je to profesionálne vyčistenie vášho chrupu špecializovanými technológiami. Zároveň to nie je žiaden nadštandard, ale bežná procedúra, ktorú by mal pravidelne absolvovať každý.

Dentálna hygiena znamená kompletné vyčistenie zubov a medzizubných priestorov, čo zamedzí ukladaniu minerálov na povrch zuba.

Počas procedúry vám bude šetrne odstránený zubný kameň, ktorý je častou príčinou vzniku zubného kazu. Následne vám budu zuby preleštené a nanesená špeciálna fluoridová pasta. Pri variante 3 navyše absolvujete airflow polishing. Na záver sa môžete poradiť o správnej starostlivosti o váš chrup.

Airflow polishing (pieskovanie)

Airflow je jednou z možností, ako získať úsmev bez zažltnutých zubov od fajčenia, kávy a iných pigmentujúcich látok. Pieskovanie zubov je metóda mechanického odstránenia pigmentácií zo zubov pomocou prášku tryskajúceho v prúde vody a vzduchu.

Jemný prášok (bikarbonát sodný) vďaka silnému prúdu vody a vzduchu zo špeciálneho prístroja vyvinutého len na túto metódu jemne, ale dôkladne obrusuje odolné pigmenty z povrchu skloviny.

Prášok je špeciálne upravený do mikroguličiek, ktoré odstraňujú nečistoty zo skloviny, ale nepoškodzujú ju. Navyše sa vyčistia aj tie časti zubov, ktoré nie sú bežným spôsobom dostupné ako medzizubné priestory.

Bielenie zubov metódou studeného svetla

Belšie zuby až o 10 odtieňov škály môžete získať ambulantným bielením technológiou studeného svetla. Je to jednoduché, rýchle a bezbolestné. 

Pred samotným bielením sa vykonáva leštenie zubov a v prípade potreby aj odstránenie zubného kameňa. Táto procedúra je zahrnutá v cene kupónu.

Bieleniu predchádza preleštenie zubov, nanesenie bieliaceho gélu , ktorý je následne aktivovaný a akcelerovaný bieliacou lampou.

Vybielenie by malo vydržať od jedného do piatich rokov, v závislostí od vašich zvyklostí (fajčenie a pitie kávy či čaju).

Ambulancia Dudodent je lokalizovaná v centre mesta blízko hlavného námestia Banskej Bystrice s dobrou dostupnosťou a možnosťou parkovania. Ponúka širokú škálu výkonov ošetrenia od výplní, protetického ošetrenia, bielenia zubov, čeľustnoortopedickej liečby až po implantáty.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály