Naštartujte svoju vitalitu! Ľadová kráľovná - Kryokomora - otvára svoju náruč. Jej extrémne mrazivé objatie vám vráti zdravie, energiu, nakopne imunitu a naštartuje vitalitu. Pôsobí tiež proti jarným alergiám, aj proti celulitíde.

Kryoterapia je určená nielen aktívnym športovcom a manažérom, ale všetkým ľuďom s „civilizačnými chorobami“, ako sú:

Predstavte si, čo sa stane, keď sa na malú chvíľu necháte „ochladiť“ pri teplote menej ako –120°C a pocítite na vlastnej koži skutočný význam slova "frozen". Dovidenia astma, zbohom nádcha a migréna, adios depka, únava a celulitída.

Váš voucher zahŕňa:

  • Vstup do kryokomory PO-NE od 15:00 do 18:30 (posledný vstup 18:30)

Čo je kryoterapia?

Kryoterapia je spôsob prevencie a tiež udržiavania organizmu vo forme prostredníctvom  využívania veľmi nízkych teplôt  od –100 do –160°C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v organizme. Vystavením extrémnemu chladu sa spúšťa viacero ozdravných, preventívnych a kozmetických účinkov, ktoré spoznáte okamžite po absolvovaní prvej terapie.

Donedávna terapiu chladom absolvovali predovšetkým športovci snažiaci sa podporiť svoj výkon či pri liečení poranení.  Dnes je už vyhľadávanou záležitosťou aj u vrcholových manažérov ale aj bežných ľudí, ktorým sa odporúča absolvovať vstup do kryokomory pred začiatkom pracovného, športového alebo duševného výkonu.Čo je lokálna kryoterapia?

Ako napovedá názov ide o lokálne využitie mrazu. Princípom lokálnej kryoterapie je zníženie teploty postihnutých tkanív kĺbov, svalov, šliach v čo najkratšom čase. Čas trvania takéhoto zákroku sú 3 min pri malých ošetrovaných miestach.

Tento stimul vyvolá v postihnutej oblasti výrazné prekrvenie, naštartuje hojivé procesy, pôsobí proti bolesti, opuchom a zápalom. Lokálna kryoterapia sa s úspechom využíva v športovom lekárstve a pri reumatoidných ochoreniach.

Ďalej pri ochorení pohybového aparátu, skleróze multiplex, zápale kĺbov, poúrazových a pozápalových stavoch pohybového aparátu, pri procese rehabilitácie. Taktiež urýchľuje návrat do aktívneho života aj pri ďalších ochoreniach.

Ako prebieha pobyt v komore?

Pred samotnou kúrou bude všetkým záujemcom o kryoterapiu  zmeraný tlak a zistený zdravotný stav. Nevyhnutnou podmienkou, ako sa vyhnúť prudkému náporu nízkej teploty, je dôkladne sa vyutierať uterákom a odstrániť tak z povrchu tela vlhkosť.

Následne sa prezlečiete do bavlneného trička (len u žien), šortiek a podkolienok, nasadíte si čelenky, masky na dýchanie a rukavice a vstúpite do predsiene s teplotou –60 °C. Tu sa váš organizmus aklimatizuje a následne vstupujete na dve minúty do aplikačnej komory s teplotami v rozsahu –120 až –130 °C.

Čas v nej je vhodné stráviť pomalou prechádzkou, polohou v podrepe možno tiež skúmať rozličné teplotné úrovne v miestnosti. Po uplynutí času v aplikačnej komore klient prechádza späť do predsiene na dobu maximálne 10 sekúnd a opúšťa ju. Nasleduje rozohriatie organizmu krátkym telocvikom a sledovanie toho, čo robí chlad s vašim telom.Vo všeobecnosti zákazníci počas pobytu v komore nepociťujú chlad, ale skôr jemné pálenie či tupé bodanie na odkrytých častiach tela (takzvané chladné pálenie). Po jeho ukončení sa dostavujú prejavy zníženého napätia, uspokojenia, relaxu, sviežosti, psychického a fyzického uvoľnenia, ktoré pretrvávajú niekoľko hodín i dlhšie. Tak šup! Pošlite bolesť, zlú náladu a celulitídu k ľadu!

Bonus:  Zákupením voucheru do Kryokomory získavate 10 % zľavu na všetko v Emporio Café v Auparku.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály