Pokiaľ ste zatúžili raz a navždy zatočiť s drobnými nedokonalosťami, ktorými vás obdarila príroda, zverte sa do rúk odborníkov. Už žiadne chĺpky, len hladká a jemná pokožka! 

Využite skvelú akciu na odstránenie chĺpkov na ktorejkoľvek časti tela vo VIP Clinic. Kúpte si voucher za 4,49 eur a nakombinujte si jednotlivé ošetrenia podľa vlastných potrieb.

Lokalita Voucher Lokalita Voucher
Zrasty obočia 1 Chrbát (krížová oblasť) 4
Horná pera 2 Predlaktie 4
Brada 2 Ramená 4
Bokombrady (líca) 2 Hrudník 4
Okolie prsných bradaviek 2 Intim 4
Linea alba - pupok 2 Celé ruky 6
Krk + brada 3 Intim + línia bikín 6
Línia bikín 3 Stehná 8
Podpazušie 3 Predkolenie 8
Brucho 4 Celé nohy 12

Chĺpky sa odstraňujú prostredníctvom fotoepilácie – IPL. Táto forma epilácie nie je vhodná na šedivý – biely chlp (bez pigmentu). Svetelný lúč prechádzajúci cez pokožku sa mení na tepelnú energiu, ktorá korienok likviduje.

Vlasový korienok je citlivý na epiláciu v rastovej fáze, preto je nutné opakovanie minimálne 3 až 8-krát v 3 až 4 týždňových intervaloch. Počet opakovaní závisí od farby a hrúbky chĺpkov klienta. Týmto spôsobom sa zbavíte nežiaduceho ochlpenia.

Epilácia odstraňuje nežiaduce ochlpenie natrvalo. Avšak, vzhľadom k fyziológii chlpu a mnohým ďalším faktorom, ktoré ovplyvňujú jeho rast (hormonálna nestabilita, endokrinologické poruchy, gynekologické ochorenia nemusí byť výsledkom úplne odstránenie chĺpkov. V tomto prípade dochádza k odstráneniu asi 90 %, pričom zostávajúce chĺpky zmenia svoju hrúbku a farbu na bielu a stávajú sa takmer neviditeľné. 

Kontraindikácie IPL metódy nájdete tu.

VIP Clinic je centrum bezbolestnej liposukcie, kde nájdete všetky procedúry na tvarovanie a skrášľovanie vašej postavy. Okrem odstránenia chĺpkov IPL metódou poskytujú kavitáciu, lymfodrenáž, kryolipolýzu, rádiofrekvenciu, neinvazívny lifting, kyslíkový lifting ako i oxygenoterapiu.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály