Ak sa na vašom tele nájdu miesta, kde už nikdy nechcete pocítiť ostrie žiletky, potom voľte IPL epiláciu, ktorou sa zbavíte nežiaduceho ochlpenia definitívne kdekoľvek na tele.

Epilácia pomocou intenzívneho pulzného svetla je najpokročilejšia technika používaná na postupné odstránenie ochlpenia na tvári a tele. V Pracovisku lekárskej estetiky Esthes používame prístroj, ktorý kombinuje IPL a rádiofrekvenčné vlny (E-light system), čím dosahujeme procedúru ešte efektívnejšiu a bezpečnejšiu.

Pri epilácii žiarenie prechádzajúce kožou je prednostne vychytávané v pigmente aktívne rastúceho chĺpku, vyslaný lúč ho „spáli“ a chĺpok prestane rásť. Chlp sa po niekoľkých dňoch (cca týždeň) z korienka uvoľní a vypadne.

Epilácia s použitím IPL si vyžaduje, aby bol dostatočný pigmentový kontrast medzi „svetlým“ okolím a „tmavým“ vlasom a jeho korienkom. Ideálny pre epiláciu je tmavý chlp a bledá pokožka.

Vyskladajte si svoju epiláciu

Z dôvodu, že nie všetky chĺpky sú naraz v aktívnej fáze rastu, je nutné ošetrenie opakovať. Počet návštev závisí od miesta ošetrenia. V priemere sa vyžaduje 4 – 6 ošetrení ktorejkoľvek lokality. Odstup medzi jednotlivými ošetreniami je podľa lokalizácie 4-8 týždňov.

Ak sa rozhodnete zákrok podstúpiť, je potrebné chĺpky netrhať posledných 4-6 týždňov pred zákrokom. Najvhodnejšie je chĺpky oholiť 1-2 dni pred zákrokom.

Zákrok je pomerne rýchly, bezbolestný, s pocitom drobného štipkania. Počas ošetrenia sa dorastajúce chĺpky nesmú vytrhávať, pretože to znižuje účinnosť metódy. Je možné ich len holiť, strihať, eventuálne odstraňovať depilačným krémom alebo penou.

Kontraindikácie

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, aktuálne užívanie liekov na riedenie krvi, epilepsia, diabetes, zlé hojenie pokožky v minulosti, alergia na svetlo. Neošetrujú sa tetované partie, materské znamienka a pod.

Tešiť sa môžete na príjemné a diskrétne prostredie pracoviska lekárskej estetiky ESTHES. Ponúka široké spektrum estetických a korekčných výkonov so zameraním na neinvazívne a miniinvazívne postupy. Použitie najmodernejších prístrojov a špičkových materiálov je zárukou, že vám budú poskytnuté procedúry v súlade s najnovšími trendmi estetickej medicíny. Služby na vysokej úrovni sú individuálne prispôsobené potrebám každého klienta.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály