Michelangelov Dávid je sochárskou poctou dokonalej estetike tela. Aj vaše telo môže byť dokonale estetické, stačí navštíviť centrum Michelangelo!

Len 1 kliknutie vás delí od krásnej a vyformovanej postavy!

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Prístrojová lymfodrenáž nôh (45 min.)
  • Variant 2: Prístrojová lymfodrenáž celého tela (45 min.)
  • Variant 3: Balíček celotelovej lymfodrenáže, infrasauny a oxygenoterapie (1,5 hod.) - čas si môžete rozdeliť medzi jednotlivé procedúry podľa svojich požiadaviek tak, aby sa váš organizmus dokonale rozprúdil.
  • Variant 4: 5-vstupová permanentka na lymfodrenáž (5 x 45 min.) - môžete si vybrať lymfodrenáž nôh alebo celotelovú lymfodrenáž za rovnakú cenu permanentky
  • Variant 5: 10-vstupová permanentka na lymfodrenáž (10 x 45 min.) - môžete si vybrať lymfodrenáž nôh alebo celotelovú lymfodrenáž za rovnakú cenu permanentky

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je príjemná masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia únavových, odpadových a toxických látok z buniek v našom tele, z medzibunkového priestoru, podkožia a svalov. Lymfodrenáž pôsobí na lymfatický systém, ktoré dokáže odviesť z tela tkanivovú tekutinu obsahujúcu splodiny látkovej výmeny.

Tým pomáha odstraňovať celulitídu, výrazne formuje postavu, zmenšuje obvod bokov, stehien, brucha a predchádza tvorbe kŕčových žíl. Prístrojová lymfodrenáž pomáha bojovať s celulitídou a zmenšuje jej tvorbu, napomáha odstraňovaniu opuchov a zápalov, výrazne modeluje postavu – zmenšuje obvod stehien, spevňuje brušné svaly a celkovo detoxikuje.
Kontraindikácie

Oxygenoterapia

Ide o kyslíkovú terapiu, pri ktorej sa do tela dostáva kyslík v koncentrácii cca 95 % (vo vzduchu sa nachádza len cca 21 % kyslíka). Cítiť sa po nej budete oveľa lepšie, uvoľnení a plní energie. Stačí málo - raz za týždeň prísť do centra a dopriať svojmu telu 20 minútovú inhaláciu.

Infrasauna

Pracuje na báze infračervených lúčov generovaných elektrickými vyhrievacími vláknami optimálne nasmerovaných na osoby prítomné v kabíne. Môžu ju smelo používať aj osoby trpiace klaustrofóbiou či neznášajúce dobre horúčavu, nakoľko infrasauna vyvinie svoje blahodarné účinky aj v tom prípade, keď necháte otvorené dvere a navyše sú na nich sklenené výplne.

Pri jej použití dýchate chladný vzduch, ale pritom cítite teplo. Vhodná je pri prevencii, liečbe a rehabilitácii.

Napomáha  tiež pri liečbe reumatizmu, artritíde, akné, ochorenia uší, bolesti v krku, ekzémov. Čistí kožu do hĺbky, odstraňuje z nej nečistoty a odumreté kožné bunky, čím ju zanecháva mäkkú a hebkú.
Hojí otvorené rany a zmenšuje jazvy.

Centrum zdravia Michelangelo vám ponúka starostlivosť o vaše fyzické zdravie, psychickú a emocionálnu pohodu. Aromaterapeutické masáže, kyslíkové terapie, telové zábaly a rôzne iné techniky pomôžu vášmu telu naštartovať imunitu, regeneráciu.

Samozrejmosťou je starostlivosť o budúce mamičky a baby masáž či diagnostika cez biorezonančný prístroj.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály