Čo je to celulitída? Ide o preplnené tukové bunky na stehnách, bokoch, bruchu alebo pažiach. V týchto bunkách sú okrem tuku uložené zbytky dlhých reťazcov bielkovín a polysacharidov a tiež neodplavené splodiny látkovej výmeny. Tieto splodiny metabolizmu sa bežne odplavujú lymfatickým systémom. Lymfa (miazga) neprúdi sama od seba, ale viac menej len vtedy, keď sa človek pohybuje. Pohybom sa aktivuje svalová pumpa (svalstvo na končatinách - hlavne lýtkové svaly). Nedostatok pohybu je teda jeden z dôvodov, prečo svalová pumpa funguje zle (lymfa neprúdi) a tiež jeden z dôvodov vzniku celulitídy.

Ošetrenie prístrojom SPM

Táto rozvinutá technika z najmodernejších metód vyvinutých firmou Weyergans nachádza svoje nové uplatnenie a vytvára tak nové dimenzie ošetrenia aplikáciou pulzného vákua. Ošetrenie je veľmi príjemné. Pokožka sa jemne nasaje podtlakom do sklenených nadstavcov. Striedavým pôsobením podtlakovej a tlakovej fázy na podkožné väzivo sa stimuluje prekrvenie a miazgový tok. Vplyvom podtlaku sa do podkožia dostáva s krvou viacej kyslíku i živín. Následný kladný tlak zase zaisti odtok krvi a lymfy so splodinami. Zlepšuje sa prekrvenie a pokožka sa vyhladzuje.

Ďalšia výhoda vákuovej masáže spočíva v tom, že sa týmto postupom môžu tiež odbúravať tzv. tukové vankúše. Na rozdiel od celulitídy sa jedná o doposiaľ "nespálené" tukové zásoby, ktoré sú uložené v tukových bunkách. Tu dokáže vákuová masáž aktivovať látkovú výmenu. Docielime to krúživými ťahmi. Výsledok sa prejaví najprv začervenaním a zahriatím povrchu pokožky. Stúpne prívod krvi do podkožia, prívod kyslíka a v konečnom dôsledku tiež proces štiepenia podkožného tuku. Kombináciou dvoch postupov vákuovej masáže - lymfatickou drenážou a aktivovaním bunkového metabolizmu môžeme teda pri jednej procedúre "úspešne" spáliť tukové vankúše i odplaviť splodiny metabolizmu uložené v tukových bunkách, t.j. ošetriť celulitídu, ktorá je väčšinou tiež prítomná.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály