Môžete byť nádherná, charizmatická a milá, no ak ste neustriehli pár chĺpkov na miestach, kde by u nežnejšieho pohlavia nemali čo hľadať, napríklad na brade, líčkach či nad hornou perou, celý dobrý dojem môže byť zaraz preč. A hoci sú tieto neestetické chĺpky našou prirodzenou súčasťou, každá žena s nimi vedie boj, ktorý často hraničí so zúfalstvom.

Zbavte sa ich jednoducho a pohodlne!

IPL metóda je najmodernejší a najvyhľadávanejší spôsob odstraňovania ochlpenia. Bezbolestný, efektívny a rýchly. Fotoepilácia je založená na báze intenzívneho pulzného svetla (IPL), čo znamená, že pulzné svetlo pritiahne farbivo vlasového chĺpka a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka a jeho zničeniu.

Pre dokonalý efekt nechajte narásť chĺpky do dĺžky 1 – 3 mm. Pred zákrokom ani po ňom nefajčite aspoň 2 hodiny a hlavne nedráždite ošetrovanú pokožku make-upom a parfumovanými mydlami. Taktiež sa nejaký ten mesiac radšej vyhýbajte prudkému a dlhému opaľovaniu. Žiadne obavy, do leta stihnete dať všetky svoje chĺpky do parády!

Pokožku je potrebné pred zákrokom očistiť a ochladiť gélom, o čo sa postará kozmetička, ktorá zároveň aj prekryje znamienka, aby bol zákrok 100 % bezpečný. Ďalej vám aplikuje svetelné impulzy s vlnovou dĺžkou 640 – 1200 nm a miesto upokojí vhodnými prípravkami. Chlp zostáva i naďalej v pokožke, ale po niekoľkých dňoch sám vypadne. Na dosiahnutie žiaduceho efektu je potrebné ošetrenie zopakovať 4 až 8-krát s prestávkami 3 týždne. Viac o procedúre sa môžete informovať priamo na tel. č. 0915 302 558.

  • Cena 1 kupónu je 3,50 €

Vyskladajte si epiláciu priamo na mieru:

Depilovaná oblasť
Počet
kupónov
zrasty obočia 1
horná pera 2
brada 2
líca 2
obe bradavky  2
linea alba - pupok 2
krk a brada 3
línia bikín 3
1 podpazušie 3
brucho 4
chrbát (kríže) 4
obe predlaktia 4
obe ramená 4
hrudník 4
intim 4
celé ruky 6
intim+línia bikín 6
stehná 8
obe predkolenia 5
celé nohy 12

Zbavte sa neestetických prvkov, ktorými vás príroda nadmieru obdarila. Mediart Studio v Prešove je estetickékozmetické centrum, ktoré vám prináša kompletnú ponuku estetických zákrokov pomocou špičkových prístrojov a ešte špičkovejších profesionálov. Všetkých chybičiek krásy, aj tých, ktoré vám pripadajú neodstrániteľné, vás Mediart Studio pomôže zbaviť. Užite si pocit ozajstnej dokonalosti.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály