Správna voľba namiesto klasickej depilácie! Pánska a dámska depilácia v salóne Slimka trvalo odstráni nežiaduce chĺpky. Spoznajte účinnú a jedinečnú fotodepiláciu pomocou intenzívneho pulzného svetla (IPL) najmodernejšiu technológiu, ktorá viacnásobne prekoná tradičné klasické metódy depilácie. Vyskúšajte permanentnú depiláciu v salóne Slimka so zľavou až 55 %!

 

Čo je to fotodepilácia? Ide o spôsob depilácie pomocou intenzívneho pulzného svetla (IPL). Táto metóda umožňuje odstrániť ochlpenie z ktorejkoľvek časti tela jednoducho a bezpečne. Tejto metóde môžete skutočne dôverovať.

S fotodepilačným prístrojom poslednej generácie je možné dosiahnuť tie najlepšie výsledky, teda rýchlu (menej opakovaní ošetrenia ako pri iných typoch prístrojov), progresívnu, bezpečnú a trvalú depiláciu akejkoľvek časti tela. Fotodepilácie (IPL) je žiaduce vykonávať najmä v zimnom období z dôvodu menšej slnečnej intenzity - silné slnko môže pokožku podráždiť.

Viac o použitom prístroji pulzného svetla NORA sa dozviete tu.

Vouchery je možné použiť na nasledujúce oblasti, vyskladajte si sami výšku vašej zľavy podľa počtu voucherov potrebných na uplatnenie zľavy uvedeného v tabuľke:

V priemere je potrebných 6 až 8 sedení. Každý klient je však individuálny, pretože tu záleží na rôznych faktoroch, ako je farba ochlpenia, jeho množstvo, sila, hormonálny metabolizmus, ošetrovaná časť tela, vek a pod. Jednotlivé sedenia sa konajú v intervale 4 – 8 týždňov v závislosti na zákazníkovi a ošetrovanej oblasti.

Kontraindikácie:

  • tehotenstvo a dojčenie
  • užívanie liekov spôsobujúcich fotosenzibilitu
  • ochorenia pokožky
  • tetovanie a mikropigmentácia

Viac informácií na webe salónu Slimka.

Fotoomladenie

Zbavte sa neželaných vrások, ktoré prezrádzajú váš vek pomocou fotoomladenia. Fotoomladenie spočíva v aplikácii intenzívnych svetelných impulzov, ktoré prenikajú do pokožky a stimulujú tu tvorbu nového kolagénu. Dochádza tak k zlepšeniu kvality pleti. Pokožka trvale získa jemnejší, hebkejší vzhľad. Fotoomladenie je zvlášť vhodné pre pre ošetrenie škvŕn a začervenalej pokožky. Pre dokonalý výsledok sa odporúča absolvovať priemerne päť sedení v intervale 6 – 8 týždňov. Čas potrebný na vykonanie procedúry je cca 30 – 40 minút.

Vyskladajte si sami výšku vašej zľavy podľa počtu voucherov potrebných na jednotlivé ošetrované oblasti:

Fotoomladenie pomáha aj dámam, ktoré trápi akné. Prostredníctvom najmodernejšej techniky môžete zlepšiť stav svojej pokožky bez chirurgických zásahov. Ošetrenie sa robí pomocou prístroja NORA, ktorý vytvára lúč svetla a vyvoláva dva procesy. Prvým je fotoxický účinok na baktérie akné a druhý pôsobí stimulačne na bunkovú regeneráciu (kolagén). Pór je zbavený mŕtvych buniek a opuch postupne mizne. Pór je odblokovaný a koža je vďaka vytvorenému kolagénu omnoho hladšia.

Vyskladajte si počet kupónov, ktoré potrebujete na jednotlivé ošetrované oblasti:

Všetky procedúry ponúka Slimka – zoštíhľovací salón, v ktorom je na prvom mieste vždy zákazník. Salón disponuje kvalitými, vysokovýkonnými prístrojmi od renomovaných firiem, ktoré zaručujú vynikajúce výsledky. 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály