Krásne krivky a už žiadne problémy s postavou môžete mať teraz aj vy.

Voucher zahŕňa:

  • 30 min. kavitácia
  • 30 min. lymfodrenáž
  • 10 min.  vibračno-oscilačná plošina 

Kavitácia -Ultrazvuková liposukcia predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela. Kavitácia je známa tiež ako nechirurgická liposukcia. Je to neinvazívna technika určená k modelovaniu postavy a odstráneniu lokálne nahromadených tukových vankúšov. Je založená na využití ultrazvuku, ktorý vyvoláva v tkanivách mechanickú vibráciu. Ošetrenie je vhodné pre osoby, ktoré si prajú vylepšiť svoju postavu bez uchýlenia sa k bolestivému chirurgickému zákroku a umožňuje tým redukciu lokálne uložených tukových vankúšov a lokálnej celulitídy. Ultrazvuková liposukcia nemá vedľajšie účinky, je bezbolestná a po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v každodennej činnosti. Výsledky sú trvalé. 

Kontraindikácie:

- menštruácia (v deň kavitácie)
- osoby so srdečnými chorobami, po transplantácii a s bypassom
- cievne poruchy a ateroskleróza
- vysoký cholesterol
- tromboflebitída
- osoby užívajúce lieky proti zrážanlivosti krvi
- tehotenstvo
- osoby s kovovými implantátmi v tele
- kožné choroby
- veľmi vážne pečeňové a ľadvinové choroby
- onkologické ochorenia

Prístrojová lymfodrenáž: Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému. Lymfatický systém zodpovedá za zber a odplavovanie odpadových látok z telesných tkanív. Doporučuje sa pri ťažkých končatinách, opuchoch, odbúraní tuku a boji proti celulitíde.

Vibračná plošina power trio 3D: Profesionálne zariadenie ktoré si vďaka viditeľným výsledkom získava čoraz väčšiu popularitu. Ide o cvičiaci stroj, ktorý využíva  vibračné technológie. (vibruje  hore, dole,  vertikálne vibrácie). Pri cvičení vykonávanom staticky či dynamicky sú svaly nútené reagovať na vibrácie, čím zapojíte až 95% svalových vlákien a cvičenie sa stáva  naozaj veľmi účinným. Vibračný tréning je navyše príjemný pohodlný a časovo nenáročný (10 min.).  Rýchle a veľmi účinne odbúrava tuk a celulitídu. Zväčšuje svalovú pevnosť a funkciu nervového systému. Doporučuje sa aj pri prevencii a zlepšení stavu osteoporózy, stability kĺbov. Redukuje problémy so stresovou inkontinenciou, urýchľuje metabolizmus a stabilizuje telesnú hmotnosť.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály