Zbavte sa ich a to raz a navždy!

O kom to píšeme? Predsa o nepoddajných tukových zásobách, ktoré nedovolia našim sexi telám vyniknúť! Vyskúšajte metódu, ktorá jednoducho, bez väčšej námahy navráti vašej postave atraktívne krivky a posilní vaše sebavedomie. Vyskúšajte kryolipolýzu s LED terapiou!

Za zložitým názvom sa skrýva účinná neinvazívna metóda, ktorá zmení vašu postavu na nepoznanie doslova za niekoľko minút.

Kupón zahŕňa:

  • Kryolipolýza s LED terapiou - 2 nasatia (45 min.)

Priebeh ošetrenia

Kryolipolýza odstraňuje tuk v konkrétnych problémových partiách. Špeciálna hlavica sa priloží na cieľovú oblasť a vákuovým podtlakom sa vtiahne dovnútra pokožka s prebytočným tukom. V aplikátore sú chladiace platničky, ktoré schladia tukové bunky teplotou až do -10˚C. Schladením sa tukové bunky poškodia a telo ich vylúči lymfatickým systémom.

Pomocou špeciálnej hlavice sa zároveň vykoná LED terapia. Táto terapia spevňuje pokožku, preniká hlboko do podkožia a napomáha sťahovaniu strií. 

Výsledkom je zníženie tuku v ošetrovanej oblasti. Výsledky začnú byť viditeľné už po 3 týždňoch, avšak celková redukcia tuku sa prejaví po 2-4 mesiacov po ošetrení. Celá procedúra trvá v priemere 30 - 60 minút. Väčšinou stačí jedno ošetrenie, najlepšie výsledky však dosiahnete po max. 2-3 ošetreniach.

Po ošetrení

Na ošetrovanej pokožke sa po zákroku môže objaviť začervenanie, ktoré však trvá len niekoľko minút až hodín, prípadne zníženie citlivosti v ošetrovanej oblasti. Po zákroku môžete pokračovať vo svojej činnosti bez obmedzenia.

Pre koho je kryolipolýza vhodná?

Najlepšími kandidátmi na kryolipolýzu sú ľudia s tukom len na niektorých partiách, ktorí nechcú absolvovať liposukciu. Nie je určená ľuďom, ktorí potrebujú na úpravu svojej postavy úplne zmeniť jedálniček a celý životný štýl.

Crystal Esthetic Clinic, ktorú nájdete na Ľadovej č. 9 v Bratislave, vám ponúkne naozaj všetko, čo od krásy požadujete. Medicínska kozmetika, všetky druhy výplňových materiálov ako napr. Restylane, Teosyal, invazívne i neinvazívne zákroky podľa najnovších trendov v estetickej medicíne.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály