Exkluzívny zoštíhľujúci alebo skrášľujúci DE LUXE balíček aj pre najnáročnejších zákazníkov. Balíčky "nabité" procedúrami, ktoré vám prinesú vašu vysnívanú postavu a zdravie v novom roku.

Vyberte si z variantov:

  • variant 1: zoštíhľujúci balíček (ozónová kabína, TPM, kavitácia, rádiofrekvencia) 1,5 hod
  • variant 2: skrášľujúci DE LUXE balíček (rádiofrekvencia, mezoterapia, kyselina hyalurónová) 1,5 hod

Kyslíko-ozónová kabína

V kabíne dochádza k príprave organizmu na cvičenie, prehriatie svalových partií, redukcia celulitídy. Ozón obsiahnutý v kabíne je zdrojom energie pre organizmus a bojuje proti stresu, pričom regeneruje pokožku.

TMP

Jedinečná forma chudnutia a formovania postavy. Znamená urýchľovanie látkovej výmeny, urýchlenie odbúravania kyseliny mliečnej zo svalov zabezpečuje rýchlejšiu regeneráciu pokožky, postupne nastáva korekcia celulitídy.

Nasleduje špeciálne aerobné cvičenie v mechano-terapeutickom temperovanom lôžku. Výsledkom je rýchlejší proces chudnutia. Svaly sú dokonale okysličené, prehriate a pripravené na záťaž.

Kavitácia - nechirurgická liposukcia

Princípom ošetrenia je rozbitie tukových buniek v podkoží ultrazvukom /vznik bublín v tukových bunkách a ich následným zánikom/, tuk je uvolňovaný do medzibunkového priestoru a následne lynfatickým systémom vyvádzané z tela von.

Pred ošetrením je nutné aspoň 3 dni udržiavať zvýšený pitný režim (minimálne 3 litre denne), je odporúčané obmedziť príjem tuku a soli, nepiť kávu a nejesť ťažké jedlá, 1 hodinu pred procedúrou sa nesmie nič jesť.

Rádiofrekvencia s vákuom – ošetrenie tela

Je to metóda, pri ktorej dochádza k hĺbkovému prehriatiu do hlbšej vrstvy kože, pôsobením rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej vrstve. Rádiofrekvencia urýchľuje prienik a odvedenie látok do lymfatického systému a súčasne má za následok napnutie pokožky.

Aplikuje sa na problematické partie tela, zoštíhľuje, výrazné zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou, ochabnutej pokožky a strií.

Rádiofrekvencia – lifting tváre bez skalpela

Svetová novinka v omladzovaní tváre, kde pôsobením rádiofrekvenčných vĺn dochádza ku zlepšeniu pleti už po prvom ošetrení. Princípom ošetrenia je prehriatie pokožky do hlbšej vrstvy, čím dochádza ku novej tvorbe kolagénových vlákien, keďže naša pleť začína starnúť už po 25 roku. Ošetrenie je bezbolestné, trvá 25-30 minút.

Ošetrenie, tak ako aj pri iných omladzovacích procedúrach, nie je jednorazové a treba ho aspoň 3 krát zopakovať. Želaný efekt sa dostaví do 6 mesiacov po poslednom ošetrení, je viditeľný na napätej koži, vo vyhladených vráskach. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5-10 rokov.

Neinvazívna mezoterapia bez ihiel
Luxusné ošetrenie tváre. Mezoterapia za použitia kyseliny hyalurónovej znamená vyhladenie vrások, hydratácia, omladenie a spevnenie pokožky. Zapracovanie čisto prírodných látok - kyseliny hyalurónovej spôsobuje viazanie vody v tkanive a lepšiu výživu najvrchnejších vrstiev pokožky zo spodných vrstiev pokožky.

Rieši problém citlivej pleti, akné, kruhy pod očami, pigmentové škvrny a dvojitú bradu. Výsledkom je viditeľné zlepšenie už po prvom ošetrení. Ošetrenie trvá približne 40 minút.

Kontraindikácie

Veľké kovové implantáty

Nádorové ochorenie

Kožné ochorenie

Znížená činnosť obličiek

Závažné ochorenie pečene

Hlboká žilová trombóza, tromboflebitidy a akútne ochorenie žíl

Tehotenstvo

Menštruácia /počas ošetrenia/

Štúdio LENJA poskytuje kompletné individuálne programy so zameraním na redukciu telesnej hmotnosti, formovanie postavy a liečbu celulitídy. Ide o špeciálne programy, ktoré sa každému klientovi individuálne prispôsobujú. Okrem toho v štúdiu nájdete aj široký výber prístrojových ošetrení určených na zoštíhlenie a tvarovanie postavy, ošetrenie celulitídy, ale aj ošetrenia tváre.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály