Nie všade máme chĺpky jemnučké ako broskyňa a najradšej by sme sa ich zbavili. Žiletkou sa porežeme, horúcim voskom popálime a epilátorom poraníme. A chĺpky sú o pár dní či týždňov späť. Ale toto všetko je minulosťou!

Dlhodobé odstránenie ochlpenia IPL pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL). Je to najnovšia technológia, ktorá bezpečne odstráni nežiaduce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela. Pulzné svetlo prenikne ku korienku chĺpku, reaguje s jeho farbivom a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka a jeho definitívnemu zničeniu.

Na jednom sedení sa podarí odstrániť 10–30% chĺpkov na vašom tele, pretože pulzné svetlo ničí korienky v rastovej fáze a každý chĺpok má iný čas rastu. Pri silnejšom ochlpení je prirodzene potrebných viac návštev, aby dostavil požadovaný efekt.

Od prvého sedenia chĺpky dorastajú čoraz neskôr, percento znovu narastených chĺpkov sa postupne znižuje a nové chĺpky sú čoraz jemnejšie a slabšie. Trvalý efekt je dosiahnutý po 6–8 ošetreniach, pričom prestávka medzi jednotlivými ošetreniami by mala byť 4 až 6 týždňov.

Vo všeobecnosti je fotoepliácia vnímaná ako bezbolestná procedúra. V prípade niektorých precitlivelích klientov sú počas procedúry vnímané jemné štipnutia v ošetrovanej oblasti, ktorú sú však ľahko znesiteľné.

Ošetrovaná oblasť Potrebný počet kupónov
na 1 sedenie
Horná pera 1
Líca 2
Brada 2
Hrudník 6
Krk 2
Podpazušie 5
Okolie bradaviek 1
Predlaktia 8
Horné končatiny 11
Brucho linea alba  1
Celé brucho 4
Celý chrbát 16
Bikiny 3
Bikiny komplet 8
Predkolenia 10
Stehná 13
Prsty na nohách alebo rukách 1
Narty nôh 2

Kontraindikácie

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, aktuálne užívanie liekov na riedenie krvi, epilepsia, diabetes, zlé hojenie pokožky v minulosti, alergia na svetlo. Neošetrujú sa tetované partie, materské znamienka a pod.

Študio Golden Tan vám ponúkame IPL procedúry pomocou špičkového zariadenia EXILITE. Toto zariadenie vyniká vysokou efektivitou ošetrenia pri všetkých typoch procedúr vďaka dokonalému systému oddelených pulzov, využiteľnou energiou až 66J, najrýchlejšiemu pulznému systému na trhu a chladením až do -10 °C čím sa zaručuje takmer bezbolestná procedúra IPL.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály