Každá tuková bunka na vašom tele ma určite svoj malý príbeh. Pohodový večer pri telke so zmrzlinou, strategické stretnutie pred prvým rande v cukrárni či zlý deň v práci, ktorý musel byť odčinený. Avšak s vyformovaným telom zažijete možno svoj najväčší životný príbeh.

Vyberte si z množstva procedúr vo Fidelity fitness v Trnave:

Variant 1: Vstup na jednu z týchto procedúr (výber je na vás):

  • Bežecký pás (25 minút)
  • Rollen (30 minút)
  • VibraFitForm (15 minút)
  • Lymfodrenáž (30 minút)
  • Vodorovná infrasauna (30 minút)

Variant 2: Vstup na 1 z týchto procedúr (výber je na vás):

  • Vacufit (30 minút)
  • Vacufit Thermal (28 minút)
  • Vacufit Dual (30 minút)

Bežecký pás

Tento starý dobrý simulátor najprirodzenejšieho ľudského pohybu (behu alebo chôdze) vám spáli tuky naozaj spoľahlivo. Okrem toho zvyšuje vitalitu pľúc, zlepšuje motoriku, posilní vaše svalstvo a má aj relaxačné účinky. Tento konkrétny disponuje aj možnosťou náklonu, ktorá simuluje beh do kopca. Jeho nosnosť je až 150 kg.

Rollen

Rollen masážou povzbudí krvný obeh, aktivuje lymfatický systém a vyplaví toxíny z tela. Postavu vám vytvaruje a spevní, odstráni celulitídu, prekrví a uvoľní svalstvo a zlepší celkový zdravotný stav.

VibFitForm

Je zázračná mašinka, ktorá spevňuje svalstvo, vyhladzuje pokožku, pomáha pri celulitíde a dokonca pôsobí ako prevencia osteoporózy. Priaznivo vplýva na detoxikáciu tela, metabolizmus, tíši bolesť aj únavu, buduje svalovú silu a výdrž.

Lymfodrenáž

Príjemná tlaková masáž, ktorá vám aktivuje lymfatický systém, pôsobí ako prevencia proti kŕčovým žilám, znižuje telesnú hmotnosť a odstraňuje celulitídu. Okrem toho ešte zlepšuje detoxikáciu tela, zmenšuje obvod ošetrovaných oblastí a zmierňuje syndróm ťažkých nôh.

Vodorovná infrasauna

Infračervená revolúcia v boji s tukom spôsobí úbytok na váhe, čistí póry a omladzuje pokožku, zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesti, urýchľuje hojenie poranení a znižuje únavu organizmu.

Vacufit

Neprekonateľná kombinácia chôdze a podtlaku podporuje odbúravanie tukov a formovanie postavy. Vacufit vás zbaví celulitídy, redukuje tuky, tvaruje postavu, znižuje objem ošetrovaných partií a spôsobuje to hlavné – úbytok na váhe.

Vacufit Thermal

Kombinuje infračervené žiarenie a cvičenie v eliptickom trenažéri, čím umožňuje organizmu vyplaviť zadržiavanú vodu, toxíny aj nadbytočný tuk. Prístroj zlepšuje prúdenie a okysličenie krvi, prečisťuje kožu a zlepšuje liečebné procesy organizmu.

Vacufit Dual

Kombinuje schopnosti klasického Vacufitu a Vacufitu Thermal. Je teda na ňom možné cvičiť tak, ako na oboch prístrojoch.

Navštívte Fidelity fitness, prvé fitness štúdio v Trnave výhradne pre ženy a doprajte si byť zdravá a krásna!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály