Cvičíte, beháte, nejete, no vôbec nechudnete?! Keby aspoň jedno kilečko, jeden centimeter zmizol, no bez výsledkov? Nezúfajte ani to nevzdávajte, ešte je tu jedna z najúčinnejších zbraní. Zmrazte vaše prebytočné tukové zásoby a splňte si sny o dokonalej postave.

Buďte konečne spokojné a cíťte sa vo svojom tele príjemne, kryolipolýza je najúčinnejšia zbraň v boji s prebytočnými krivkami!

Kryolipolýza patrí medzi najefektívnejšie liposukcie dostupné na trhu krásy. Ide o neinvazívnu metódu, čiže vám neostanú žiadne jazvičky či iné poškodenia. Taktiež sa nemusíte obmedzovať diétami a okamžite po absolvovaní procedúry sa môžete vrátiť naspäť k vášmu programu, pretože sa nevyžaduje žiadna rekonvalescencia.

Vyberte si z variantov:

Variant 1: Kryolipolýza +5 °C

  • Pri (+5 stupňov C) je to šetrnejšie ošetrenie s nižším úbytkom tukových buniek. Vhodné pre klientov s obavami podstúpiť toto ošetrenie

Variant 2: Kryolipolýza -5 °C

  • Pri (-5 stupňov C) sú tukové bunky vystavené vyššiemu chladu, čo ma za následok ich väčší úbytok

Prístroj ETG50-2 predstavuje vysoko efektívnu a pre organizmus veľmi šetrnú metódu redukcie tukových tkanív. Ide o metódu riadeného ochladzovania tukových buniek na vybranej časti tela teplotou od -10 do + 5 °C. Takéto ochladzovanie vedie ku kryštalizácii tukov v tukových bunkách, pričom sa spúšťa proces programového odumierania tukovej bunky. 

Výhodou takejto terapie je fakt, že na rozdiel od iných metód neinvazívnej redukcie tuku, ako sú napríklad rádiofrekvencia alebo kavitácia, zasahuje LEN tukové tkanivá a nijakým spôsobom neovplyvňuje ostatné podkožné štruktúry ani okolité orgány. Preto je kryolipolýza v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku.

Jednotlivé čiastočky skryštalizovaných a následne rozpadnutých buniek sú odstraňované procesom pohlcovania pevných častíc z okolitého prostredia špecifickými druhmi bielych krviniek. Tie sú potom prirodzene odplavené lymfatickým systémom a vylúčené stolicou. Pri procese zostáva obsah bunky celistvý, dochádza k jeho zhusteniu, rozpadu DNA na drobné častice, ktoré môžu byť následne vylúčené z tela von.

Rozpad prebieha pomaly v priebehu 3 mesiacov. Hneď ako sú poškodené tukové bunky odstránené z tela von, tuková vrstva na ošetrenom mieste sa zmenší - tukové bunky sa začnú zhlukovať opäť k sebe, vytláčajúc tak prázdne miesta po odstránených tukových bunkách, čím sa zmenší celkový objem tukovej vrstvy.

V cene kupónu máte zahrnuté jedno 45-minútové prisatie na vybranej časti tela:

  • brucho
  • stehná (vonkajšia aj vnútorná strana)
  • chrbát
  • ruky

Koľko kupónov potrebujete?

O potrebnom množstve kupónov pre určitú partiu sa môžete vopred poradiť so salónom Bellegante. Jedno prisatie (1 kupón) vystačí napr. pre spodnú časť brucha. Zvyčajne je potrebné objednať 2 kupóny z dôvodu symetrie tela (napr. pre oblasť oboch bokov či vnútornej strany stehien alebo pre oblasť celého brucha).

Pre aplikáciu procedúry je potrebná dostatočná "riasa" tuku v ošetrovanej oblasti. Rovnakú oblasť je možné ošetrovať najskôr o 2 mesiace.

Na ošetrovanú oblasť je umiestnený gél a ochranný obrúsok (podložka), ktorá chráni pokožku počas ošetrenia. Kryolipolýza je bezbolestná a ihneď po zákroku sa môžete venovať bežným denným aktivitám. Celý zákrok trvá 45 minút, na jedno sedenie je možné previesť max. 2 prisatia. Prvé výsledky sú viditeľné už po 3 týždňoch, konečný efekt redukcie tuku sa prejaví za 2-3 mesiace. Tento proces riadeného odumierania tukových buniek je postupný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridov.

Po jednom zákroku stratíte 25 až 30 % neželaného tukového tkaniva bez vedľajších účinkov. Krásne krivky a dokonalá postava môžu byť aj vaše a to bez drastických diét, úmorného cvičenia a iných sebatrýzniteľských aktivít!

KONTRAINDIKÁCIE

Tehotenstvo a dojčenie, epilepsia, nádorové ochorenia, srdcové a ľadvinové ochorenia, cukrovka, roztrúsená skleróza, infekčné choroby, osoby používajúce kardiostimulátor a holterovské merače EKG, osoby s kovovými implantátmi, atopický ekzém, dermatitída, psoriáza, poruchy zrážanlivosti krvi, vysoký krvný tlak, vystúpené kožné poruchy (postihnutia) – je však možné použiť na keloidy. Trombóza, problémy s telesnou termoreguláciou, precitlivelosť na chlad, Raynaudov syndróm (fenomén), kryoglobulinémia, hypoproteinámia, horúčka a akútne ochorenia.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály