Zbavte sa neželaného tuku a tešte sa zo svojej postavy bez toho, že by ste museli zoštíhliť aj svoj rozpočet! Využite v boji s prebytočnými kilami CHLAD! Vyskúšajte kryolipolýzu, ktorá z vás doslova vyplaví neželané tuky!

Kryolipolýza je neinvazívne odstránenie tukových buniek v určitej oblasti tela. Špeciálny aplikátor sa priloží na tú časť tela, kde sa chcete zbaviť centimetrov. Vákuovým podtlakom sa vtiahne do aplikátora pokožka aj s prebytočným tukom. Chladiace platničky ochladia tuk, na čo telo reaguje zápalovou reakciou, ktorá zbaví telo všetkých tukových buniek. Voilà! Už iba krásna postavička!

Na výber máte 1 až 5 nasatí (dĺžka jedného nasatia je 35-40 minút podľa potreby):

  • 1 nasatie, napr. na menšiu oblasť brucha
  • 2 nasatia, napr. na oblasť celého brucha
  • 5 nasatí, napr. na stehná

Nemusíte sa báť o vašu kožu, pretože je počas zákroku chránená kontaktným gélom. Je to bezbolestné! Pocítite iba mierny tlak a chlad, ktorý ale veľmi rýchlo ustupuje. Keďže tuková bunka mrzne pri vyššej teplote ako koža, najnižšia teplota, ktorou vaše tuky schladia, je 3 °C. Pri týchto teplotách je zaistené, že ostatné tkanivá, ktoré obklopujú tukové bunky a sú pred procesom schladené, sú chránené a tým nedochádza k ich poškodeniu. Je to doposiaľ najúčinnejšia bezbolestná liposukcia, overená klinickými štúdiami.

IdealBaeuty vám pomocou najefektívnejších prístrojov značky LipoCryo ošetria brucho, ruky, stehná, chrbát. Medzi zakázané oblasti patria prsia a hrudník. Čím menej tuku máte, tým menej ošetrení postačí, no pripravte sa maximálne na 3 procedúry na jedno miesto vášho tela.

Podrobnejší postup pri kryolipolýze tu.

  • Riasa, ktorú dokáže hlavica prístroja na kryolipolýzu vtiahnuť, je maximálne 5 až 6 centimetrov. Čím je menšia, tým pocítite väčší ťah.
  • Po vtiahnutí tukového vankúša začne postupné zmrazovanie. Nie je to nepríjemné a nebude vám zima. Postupné schladzovanie sa zastaví na asi troch stupňoch Celzia.
  • Po 30 minútach budete mať vankúš ľadový, no po „vyslobodení“ z hlavice sa mu rýchlo vráti farba aj telesná teplota. Tukové bunky začínajú bojovať o prežitie.
  • O dva týždne až mesiac sa objavuje v tukovom tkanive zápal.
  • Po šiestich týždňoch zápal ustupuje, tuky kryštalizujú, rozpúšťajú sa a tvrdý vankúš na dotyk mäkne.
  • Po uplynutí 8 týždňov kožná riasa zmäkne a opasok si viete posunúť o jednu dierku. Pri meraní bol výsledok mínus 20% hrúbky kožnej riasy.

Aj keď je kryolipolýza účinná, nezabúdajte na zdravý životný štýl v podobe pohybu a zdravej stravy, pretože tukové bunky sa vám môžu vytvoriť na inej časti vášho tela!

Kontraindikácie (rozkliknite)

Tehotenstvo a dojčenie
Epilepsia
Nádorové ochorenia
Srdcové a ľadvinové ochorenia
Cukrovka
Roztrúsená skleróza
Infekčné choroby
Osoby používajúce kardiostimulátor a holterovské merače EKG
Osoby s kovovými implantátmi
Atopický ekzém, dermatitída, psoriáza
Poruchy zrážanlivosti krvi
Vysoký krvný tlak
Vystúpené kožné poruchy (postihnutia), je však možné použiť na keloidy
Problémy s telesnou termoreguláciou
Raynaudov syndróm (fenomén)
Kryoglobulinémia
Hypoproteinámia

Zmrazte svoje tuky v IdealBeauty! Toto ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie a je vhodné rovnako pre ženy aj mužov!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály