Máte rady 3D filmy? A čo tak 3D-LIPO ošetrenie problémových partií? Kryolipolýza je v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku. V kombinácii s kavitáciou a rádiofrekvenciou dosiahnete ešte dokonalejšie výsledky.

Anglický bestseller konečne aj na Slovensku!

Kryolipolýza 3D je najnovšia metóda v oblasti odstraňovania tuku. Absolútna novinka na trhu vo formovaní postavy a redukcii podkožného tuku na problémových partiách tela je založená na anglickej technológii 3D-LIPO. Unikátnosť spočíva v šetrnom prístupe k ošetrovanej oblasti a okamžitom viditeľnom a merateľnom efekte.

Mimoriadne účinná kombinácia troch ošetrení - Kryolipolýza 3D

salóne Effetto máte možnosť vyskúšať si ošetrenie unikátnym certifikovaným prístrojom COOLSCULPTING V9 s kombináciou 3 funkcií: kavitácie, kryolipolýzy a rádiofrekvencie, ktoré vám umožnia zredukovať vaše tukové tkanivá a zásoby.

Celá procedúra trvá 60 minút a je zložená z 20 minútových technológií pre zníženie množstva tuku, celulitídy a stiahnutie kože.

Viac o jednotlivých ošetreniach sa dočítate po kliknutí na jednotlivé procedúry.

Na základe vplyvu ultrazvukovej vlny nastáva neprerušované vytváranie a praskanie mikrobubliniek vákua vo vnútri kvapaliny tukových buniek. Zároveň sa uvoľňuje energia, ktorá ničí membránu tukovej bunky.
Dávkované lokálne "zmrazenie" spôsobuje stratu adipocytov - buniek, ktoré sa podieľajú na tvorbe tukového tkaniva. Takýmto spôsobom chlad v špeciálne vytvorených podmienkach spustí prirodzený proces - tukové bunky v dôsledku prístrojovej liečby definitívne hynú.
Postupná kombinácia kavitácie a kryolipolýzy zvyšuje účinok deštrukcie tukových buniek, čo vedie k tomu, že tuk vstupuje do lymfy a krvného obehu a vylučuje sa z tela prirodzeným spôsobom.
Na druhej strane rádiofrekvenčný lifting odstraňuje dutinky, ktoré sa vytvorili medzi kožným a svalovým tkanivom po ošetrení kavitáciou a kryolipolýzou, zvyšuje tvorbu kolagénu v tkanivách, vďaka čomu sa medzi kožou a svalmi vytvárajú nové kolagénové spojenia, koža pevnejšie prilieha k svalovej tkanine a znovu sa stáva pevnou, pružnou a mladou. Тakýmto spôsobom obnova pokožky v dôsledku RF liftingu nastáva zvnútra, zlepšuje sa v nej mikrocirkulácia, bunky sa aktívne nasycujú kyslíkom, detoxikujú sa, mizne ochabnutie tkaniva - ptóza.

Najefektívnejšia neinvazívna metóda

Kryolipolýza je v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku. Je to proces riadeného zmrazovania tukových buniek, ktorých obsah skryštalizuje, vďaka čomu tuková bunka odumrie a je z tela odstránená pomocou lymfatického systému.

Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1 až 2 ošetrenia. Ošetrením problémových partií dochádza k odstráneniu 25 % – 50 % tukových buniek. 

Prvé výsledky sú viditeľné už za 2 týždne, plný efekt sa dostaví  po 6 týždňoch. Vtedy sa klient rozhoduje o prípadnej ďalšej aplikácii v danej oblasti.

Bezpečnosť

Celý proces je vysoko bezpečný, nepoškodzuje okolité tkanivo, vzhľadom k tomu, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy či svaly. Nezvyšuje zároveň ani hladinu cholesterolu a triglyceridov. 

Kontraindikácie tu.

zvýšená teplota
ochorenie srdca
kardiostimulátor
akútne ochorenia
abnormálny krvný tlak
menštruácia (v deň procedúry)
tehotenstvo a dojčenie
kožné ochorenia
zhubné nádory
psoriáza
atopický exém
dermatitída
tuberkulóza
ochorenie pľúc
raynaudova nemoc
cryoglobulinemia
omrzliny
problémy s termoreguláciou
vitiligo v mieste ošetrenia

Salóne krásy Effetto vám ošetria pomocou kryolipolýzy spodnú časť brucha, vnútorné stehná alebo boky. Čím menej tuku máte, tým menej ošetrení postačí, no pripravte sa maximálne na 3 procedúry na jedno miesto vášho tela.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály