Zverte svoje ratolesti do rúk skúsených opatrovateliek teraz so zľavou 20 % na celodennú a poldennú starostlivosť do konca roka 2014 v jasličkách VČIELKA.

Voucher za 30 € slúži ako jednorázové zápisné pre vaše dieťatko a zabezpečí vám zľavu z mesačného poplatku až do konca roka.

S kupónom potom zaplatíte mesačne až do konca roka 2014 za poldennú starostlivosť (v hodnote 160 €) 128 € alebo za celodennú starostlivosť o vaše dieťa zaplatíte mesačne do konca roka 2014 len 200 € (namiesto pôvodných 250 €)! To všetko je pri príležitosti otvorenia NOVÝCH jasličiek.

Staroslivosť o detičky je zabezpečovaná odborným, kvalifikovaným personálom zdravotných  a pedagogických sestier, ktoré výchovno - opatrovateľskou činnosťou zaručujú správny duševný a telesný vývoj dieťaťa. Kladieme dôraz na individualitu dieťaťa a režim dňa prispôsobujeme jeho návykom z domova.

V jasliach podporujeme zdravý životný štýl. Našou snahou je zníženie, resp. predchádzanie chorobnosti detí, a preto okrem raňajok denne poskytujeme deťom aj ovocnú desiatu. Dbáme na kvalitnú, vyváženú a pestrú stravu s množstvom ovocia a zeleniny.

Stravovanie je zabezpečované v súlade s platnými normami pre školské stravovanie. Ako jedna z mála jasličiek ponúkame vyváženú celodennú stravu obsahujúcu raňajky, ovocnú desiatu, obed a olovrant s dostatkom ovocia a zeleniny s dodržiavaním pitného režimu.

Detičkám ponúkame okrem výchovno - vzdelávacích aktivít aj rozvoj telesného, hudobného, výtvarného umenia aj 4x týždenne hodiny anglického jazyka prirodzenou a hravou formou.

Vychádzame z myšlienky, že dieťa je individuálna bytosť, ktorá potrebuje láskyplný záujem a opateru, a preto prihliadame na jeho fyzické a duševné potreby, zdravie a talent. Zároveň sa zameriavame aj na individuálne potreby dieťatka, či už ide o spôsob zaspávania, napr. s hračkou...a iných dôležitých potrieb dieťatka. Taktiež dbáme na individuálnu potrebu spánku, hlavne u najmenších detičiek.

"Aktivity včeličiek"

Našim záujmom nie je len nakŕmiť, prebaliť a hrať sa s vašim dieťatkom počas vašej zaneprázdnenosti, ale aj naučiť ho postupne k: 

  • samostatnosti  (naučia sa základným hygienickým návykom, naučia sa samostatne stolovať, obliekať sa, obúvať, naučia sa chodiť na nočník, neskôr na WC)
  • socializácii (bezproblémové začlenenie sa do kolektívu, naučia sa slušne správať v spoločnosti, spoločne medzi deťmi,naučia sa poprosiť a poďakovať)
  • rozvíjaniu jemnej motoriky a kreativity(kreslenie, maľovanie, vymaľovávanie, lepenie, strihanie)
  • rozvíjaniu fyzickej aktivity(podpora pri prvých krokoch, lezení, sedení, pri samostatnej chôdzi, pri behaní, pri skákaní, pri tancovaní)
  • podnecovaniu kreativity(hudobnej výchove, telesnej výchove, koordinovaní pohybu tela a hudby prostredníctvom tanca, používanie malých hudobných nástrojov, spievaniu pesničiek, básničiek, rozprávok, riekaniek)
  • podpore rozvoju myslenia(veku zodpovedajúce hry, ktorými sú priraďovanie tvarov a farieb k predmetom)
  • komunikácii(naučia sa prvé slová, rozširovanie slovnej zásoby v slovenskom, anglickom a postupne nemeckom jazyku, primerane veku a formou hry)

Na dennej báze informujeme rodičov o aktivitách a napredovaní ich dieťatka.

Naša starostlivosť sa plne orientuje na potreby jednotlivého dieťatka. Našou najväčšou odmenou je úsmev a spokojnosť dieťatka a rodičov, s ktorými sme v kontakte aj po odchode ratolestí.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály