Spojte na tohtoročný sviatok to naozaj pekné s niečím naozaj užitočným. Tým Vaše blahoželanie veľmi získa na hodnote aj atraktívnosti. Spracovanie e-learningových kurzov je na vysokej úrovni a ich rozsah je udivujúci. Ide o veľmi efektívnu metódu opretú o odstupňovanú nápovedu a personalizované reporty, ktoré prichádzajú na Váš email.

Perfektne ozvučené rodenými angličanmi a nemcami, učiteľmi a hercami, živý a podmanivý prednes je samozrejmosťou. Všetko, čo je v cudzom jazyku, je ihneď aj v slovenčine, dokonalá zrozumiteľnosť, čokoľvek je možné vytlačiť. Čeština má na výučbe sprievodnú funkciu a nie je na prekážku porozumeniu obsahu.

Nedá sa pri tom nudiť. Nedá sa nenaučiť. Z levelu na level sa dostanete jedine vtedy, ak naozaj viete. Ale nepredstavujte si žiadny suchopárny dril alebo nejaké bifľovanie. Nápoveda je citlivá, príjemná a efektívna. Naučí každého a Vaši blízki Vás budú mať o to radšej. Kytica zvädne, bonboniéra sa zje ... ale znalosti zostanú ako Vaša láska, takže natrvalo ... to garantujeme!

Ani bohaté multimediálne leporelo Zlatá Praha nezostáva v tomto v ničom pozadu. Na 400 perfektných záberoch si oživíte pekné spomienky alebo aj rovno naplánujete romantický výlet do stovežatej metropoly či peknú vychádzku za pamiatkami.

Sú to všetko krásne darčeky, ktoré nielen potešia, ale aj preukázateľne prospejú. A buďte ubezpečení, že všetko prebehne hladko a bezchybne. Máme cez 25 rokov skúseností v odbore a vieme, čo ľudia očakávajú a čo potrebujú. A keby sa predsa len vyskytol akýkoľvek problém, naši operátori budú NON-STOP k dispozícii a poradia alebo pomôžu každému. Vaša spokojnosť a radosť Vašich blízkych je pre nás absolútne najvyššou prioritou. Objednajte ešte dnes a presvedčte sa sami!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály