Blíži sa Veľká noc a s ňou aj jarné upratovanie, využite služby mobilných čistiacich služieb spoločnosti DETAILKING SLOVAKIA!

V Akcii Vám ponúkame:

* Tepovanie sedacích súprav 5 - 7 miestne (v prípade iných typov individuálna dohoda)

* Tepovanie kobercov a koberčekov (v prípade iných typov individuálna dohoda)

* Dezinfekcia bytu ozónom (Odstránenie zápachu, odstránenie baktérií, alergénov, mikróbov z ovzdušia - zdravý vzduch v čistom byte)

* V prípade záujmu ponúkame:

- čistenie kožených sedačiek

- tepovanie stoličiek, kresiel, matracov, vankúšov

- umývanie a čistenie okien a žalúzií

- čistenie a dezinfekcia kúpelní, wc, kuchynských liniek

- ponúkame upratovacie služby 

V prípade záujmu a viac info: 0918 875 163

Para ako dezinfektor

Laboratórne a nemocničné výskumy pôsobenia prehriatej pary na mikroorganizmy vyskytujúce sa v nemocnici, dokázali rýchle zabitie infekčných mikroorganizmov, ku ktorému dochádza s prehriatou parou už do dvoch sekúnd. Rovnako dopadol výskum aj v  domácom prostredí. V domácom prostredí sa najlepšie darí baktériám vo vlhkých podmienkach ako napr. obkladačky, vane, sprchové kúty, umývadlá a pod. Baktérie si vytvárajú zo slizu istý film, ktorý odoláva chemickým prostriedkom dlhú dobu. Para svojim vysokým teplom ničí tento film a baktérie pod ním. Po 30 sekundách čistenia bolo zničených 90-100% baktérii. Ďalším krokom je vysanie baktérií a nečistôt v bezprašnej nádobe bez vrátenia mikróbov spať do ovzdušia.

Všetky tieto dezinfekčné postupy sú potrebné ako pomoc pri prevencii infekcii v nemocniciach, ordináciách , zariadeniach pre deti a starých ľudí a taktiež v prostredí, kde sa pripravuje jedlo. Je to neuveriteľný pokrok v boji proti mikroorganizmom. Dezinfikuje a odstraňuje zápachy v nemocničných zariadeniach bez použitia toxinov, škodlivín, chemikálii.

Čistenie kobercov, sedačiek , postelí, čalúnení a pod. je zahájené, najprv povysávaním plochy a následne môže začať čistenie parou. Voda v podobe pary má dezinfekčnú čistiacu a odmastňovaciu funkciu. Namiesto chemikáli, ktoré poškodzujú zdravie a životné prostredie ponúkame ekologickejšie a zdravšie riešenie. Naše profesionálne prístroje sú schopné vytvárať suchú paru nepretržite 24 hodín denne pri tlaku 8 barov. Tieto stroje boli vytvorené pre dennú dôkladnú, ekologickú a hygienickú údržbu a dezinfekciu priestorov

  • Obklady, dlažba, podlahy: para preniká vo všetkých škár, spojov, trhlín, priehlbín aj do okom nevidených mikroskopických miest.
  • Nábytok, Sedačky, matrace, koberce, tkaniny: suchá para ničí všetky hĺbkové mikroorganizmy a roztoče usadené pod povrchom. Výsledný efekt je zbavený nečistôt, citlivo ošetrený, oživený s predĺženou životnosťou. Tkaniny sú po prečistení vlhšie
  • Kuchyňa: odmastňovanie sporákov a vnútrajška tepelných spotrebičov, kompletné  očistenie kuchynského nábytku, vrátane zariadenia a odstránenie mastných odtlačkov na zariadeniach. Je ideálna pre umývania vnútra chladničky a odstránenia ľadu z mrazničky.
  • Kúpeľňa, WC, sanita, Sauna: originálne je pretláčanie silným prúdom pary odpadové sifóny, okraje umývadiel, záchodov, vane a kúpeľňových skriniek. Likvidácia plesni na podlahách vlhkých časti – sprchových kútov Čistenie sanitárneho príslušenstva s nasadenou plastovou kefkou
  • Dvere, okná, zrkadlá
  • Priestory pre zvieratá – para je vysoko účinná pri odstraňovaní plesní, roztočov, bĺch a ich zárodkov. Je vhodná pre čistenie klietok, kotercov, matracov a pelechov, odstraňuje pachy po zvieratách a neobťažuje zvieracie pachy po chemikáliách

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály